0
clear
  • Kuliza Живот Наука 99% Чист Алое Вера Навлажнувачки Гел За нега на Кожа и Коса - Не Parabens, Silicones, Минерални Масла (1)
  • -20%
  • -20%
Kuliza Живот Наука 99% Чист Алое Вера Навлажнувачки Гел За нега на Кожа и Коса - Не Parabens, Silicones, Минерални Масла (1)

Kuliza Живот Наука 99% Чист Алое Вера Навлажнувачки Гел За нега на Кожа и Коса - Не Parabens, Silicones, Минерални

DEN 425.76

Достапност
Достапно за нарачка

АЛОЕ ВЕРА ГЕЛ ЗА ЛИЦЕ, КОЖА И КОСА : Ова е мулти-цел и корисни гел.Алое Вера е погодна да се користи како кожата крем за сува и Мазна кожа.Тоа е, исто така, најчесто се користи за нега на коса и да им помогне на придавам влогови на косата.Ова светло крем може да се користи како око гел или лечи телото гел.Ние контрола на сите аспекти на нашиот органски фарми, од кога Алое оди во земјата во тоа кога се собрани за да се обезбеди ние расте најсреќниот и најактивните растенија е можно.Нашиот Алое е обработуваат и се претвори во финалните производи во рамките на часови на оставајќи ги полињата за да се осигура дека ние го фати на највисоките нивоа на други природни хранливи материи се наоѓаат во Алое Вера.Брзо се апсорбира остави на гел -Не леплива остатоци -Голема како Третман на Акни -Помага во намалување на појавата на лузни од Акни, изгореници и флеки Алое Вера и Масло од Чајно Дрво се и секако моќен и содржи многу антиоксиданси и витамини кои можат да помогнат влогови, лекување и смирување на акни, сува јадеж на кожата и лицето.Предупредување : За надворешна употреба само, да се чува вон дофат на деца и домашни миленици, избегнувајте контакт со очите.Paraben Слободни, Силициум Слободни, Сулфат Слободни.УПОТРЕБА : ви Помага да се смири сува испукана и воспалена кожа.Одлична за употреба како aftershave, коса гел, или да ја напуштат во балсам за shinier, здрава коса.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мирис : Сланина (слатко и smokey applewood сланина).Црна Кањонот Алое Вера Гел е одличен за по сонцето грижа. Вита

Мирис : Карибите Кокос (Кокос на овошен тропски база).Црна Кањонот Алое Вера Гел е одличен за по сонцето г

Ќе добиете (6) Плод на Земјата 100% Алое Вера Гел 24oz.Вистински производ може да биде различен од производот

Мирис : Кокос Вар Verbena.Црна Кањонот Алое Вера Гел е одличен за по сонцето грижа. Витамин E и кожата климати

Мирис : Даглас Ела (познати мирис на популарната елка, свежо исечена и во вашиот дом).Црна Кањонот Алое Ве

Мирис : Сензуална Цвеќиња (Сензуалниот мирис е пука со портокал и мандарина цвеќе, црнобел мошус и ванил

Алое гел вид магла од Калифорнија CCOF сертификација.Богата влага влага штити кожата од штетните надворе

Мирис : Зачинет Цвеќиња (Зелена белешки, Карамфил и Праска, Цимет, Портокал цвет и Ylang ylang со Ванила и Кили

Мирис : Розова Лимонада (Лимон, кора, слатки плодови и бакнеж на ванила коло од оваа омилени).Црна Кањонот

Мирис : Црна Cauldron (ноќта на Вештерките во шише!Длабоко слива и ароматични спогодба на clary мудрец и anise се в

Специјално формулиран гел дека ќе се излади, се смири и да го освежите вашиот скијање по еден ден во сонц

Мирис : Орхидеи (Елегантен, нежни и прекрасни зголемување на резолуцијата флорални некаде помеѓу виоле

Мирис : Килибар & Сандаловина (Килибар и сандаловина на овошен база).Црна Кањонот Алое Вера Гел е одличен

Брзо се смирува, cools и ја враќа влажноста на кожата.Плодот На Земјата Алое Вера По Сонцето Јасно Гел.Брзо

Овој лесен крем cools и moisturizes кожата, одличен за по сонцето грижа.Може да се користи за лице и тело.Смирува

Совршен за вашата шанса потреби.Салон одобрени.Докажан квалитет.ПостDepilatory, природно смирување и антисе

Мирис : Ориентален Ванила (Нота на цитрус, грејпфрут, yuzu, quince отворен за моќен бела цветни, јасмин, туберо

Компатибилен со SUNUV SUN1 SUN2 C Sun2 Sun3 Sun4 SUN6 SUN8 W48 LED Помине Фен Светлина ⚠️!!!Answer : ___________________________ Note : Не Одговар

Мирис : Pluot & Cantaloupe (На тивко засладен, сливакако на пример, овошје со крем дињаy, речиси cantaloupe забелешка.).Ц

Оваа алое вера гел е направена од страна на комбинацијата на различни природни состојки и има чиста ало

Мирис : Candied Pralines (На заостанува мирис на candied, печено pralines пополни парк воздух со слатка, златен топлина).

Мирис : Цитрус Љубов (Светла цитрус со пресврт на игрива овошје брзо да исчезнат да сензуална мешавина н

Please wait...