0
clear
  • Epson ТМ-C3500 ColorWorks C31CD54011 4-Боја Печатач
  • -20%
  • -20%
Epson ТМ-C3500 ColorWorks C31CD54011 4-Боја Печатач

Epson ТМ-C3500 ColorWorks C31CD54011 4-Боја Печатач

DEN 3599.76

Достапност
Достапно за нарачка

Без разлика дали сте печатење на етикети, билети или ознаки, на ТМ-C3500 е дизајниран за да им помогне на вашиот бизнис печати широк спектар на шарени етикети во куќата.Кој високо-квалитетни печати брзина до 103mm/сек.Ethernet и USB поврзување.Напојување Вклучени.Кабелот Не Се Вклучени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Печати Брзина : До 25 дик / страница на А1 / D, 82 А1 / D отпечатоци на час.HP Design Jet Мастило Касети : HP 728 130ml Цијан (F

Print / Скенирање / Копија со HP Реалниот Живот Технологии.Скенирање со 1200 x x x x x 2400 dpi Оптичка Резолуција и 48bi

Smart Веб технологија на Печатење обезбедува употребливи вебстраници без cutoff рабови.Се смета за принтер,

Производителот : HewlettPackard.Пластични Ламинатни.Максималната Резолуција на Печатење : 2400 x 1200 dpi...

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

После 6 месеци, со месечна претплата важи освен ако не е откажана, а вие ќе заштедите и до 50% на мастило.НА

【Брзината на печатење】Црна : 10.0 ISO ппм Боја : 4.5 ISO ppm, Автоматско 2двострано Печатење 【Хартија Послужавн

Печати Резолуција (До) : 2400 x1200dpi (Max).Број на Млазници : Вкупно : 15,360 MBK : 5,120 nozzles C, M, Y, Б.Тоа е 40 повеќе постери

11 n безжична мрежа и Ethernet компатибилност понуда најбрз брзина и најдолгата низа и им даде на корисниците

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Овој печатач е дизајниран за употреба со Epson касети само, не трети лица касети или мастило.Касети опишан

Please wait...