0
clear
  • JJXX-BZ Време Присуство на Часовникот TM2800 Отпечаток Време Присуство Машина за Само-Услуга Време Часовник Машина Десктоп Присуство Машина за Мали и Средни Претпријати
  • -20%
  • -20%
JJXX-BZ Време Присуство на Часовникот TM2800 Отпечаток Време Присуство Машина за Само-Услуга Време Часовник Машина Десктоп Присуство Машина за Мали и Средни Претпријати

JJXX-BZ Време Присуство на Часовникот TM2800 Отпечаток Време Присуство Машина за Само-Услуга Време Часовник Машина

DEN 2008.32

Достапност
Достапно за нарачка

★Автоматски се генерираат податоци, информации, корисниците можат да ги внесете соодветните извештај информации со едно копче, и брзо да управуваат со извештајот на податоци. ★Се поедностави onboarding процесот кога ќе се регистрирате и да одговара на работникот прст скенирање на часовникот.Не постојат слабо templates да се справи со. ★Користите овој пат присуство машина за лесно да ги пратите на работникот почне на време, одмор време, ручек време и на крајот на времето. ★Супер висока корисникот капацитет и информации капацитет, многу погоден за мали и средни претпријатија со најмногу до 50 вработени. ★Автоматски и точни работни часови пресметка, нема потреба да поминуваат повеќе време рачно пресметување на работното време, работникот работи часа автоматски ќе се акумулираат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

★Автоматски се генерираат податоци, информации, корисниците можат да ги внесете соодветните извештај

★Автоматски се генерираат податоци, информации, корисниците можат да ги внесете соодветните извештај

Целосно Компатибилен со Dect Факс Dect Факс Плус.Батеријата Спецификации : 300m Ah, 3.6 V, 1.08 Пот.NiМЗ Тип на Батери

★Автоматски се генерираат податоци, информации, корисниците можат да ги внесете соодветните извештај

1 Вграденво 7600 m Ah резервната батерија се протега дополнителна операција време 2 Комуникација via3 G (WCDMA),TCP

Please wait...