0
clear
  • 16-Pack Antrader Правоаголник во Облик на Мебел ПВЦ Влошки Табела Стол Нога Нога Крајот Капи Опфаќа Заштитници Црна, 1 x 1-1/2
  • -20%
  • -20%
16-Pack Antrader Правоаголник во Облик на Мебел ПВЦ Влошки Табела Стол Нога Нога Крајот Капи Опфаќа Заштитници Црна, 1 x 1-1/2

16-Pack Antrader Правоаголник во Облик на Мебел ПВЦ Влошки Табела Стол Нога Нога Крајот Капи Опфаќа Заштитници

DEN 203.28

Достапност
Достапно за нарачка

????Боја : Црна; Материјал : ПВЦ; Нето Тежина : 274g. ????Пакет Содржина : 16 PCS x Мебел Нога Маска. ????Вкупна Големина : 45 x 33 x 29mm/ 1.75" x 1.3" x 1.1"(L*W*H). ????Внатрешниот Дупка Големина : 38 x 25 x 25мм/ 1-1/2" x 1" x 1"(L*W*H). ????Против пролизгување спречи гребнатини; ги Штити подови и да престане бучава.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【Силикони и се Чувствува Материјал】На чувствува мебел влошки е мека може да се заштити вашиот тврдо ка

[Она што Ќе Добиете] пакетот доаѓа со 10pcs на круг гума браници во 0.94" / 24mm Врвот Кол, 0.75" / 19mm Дното Кол, 1.22" /

Материјал на дното на нашите мебел лизгачот содржи посебни формулиран PTFE материјал.Нека мебел слајд ка

Пакетот Вклучува 56 Високи Плоштадот Браници со Заострените Нога и 2 Алкохол Првично Влошки за да ја исчи

[Издржливост] Направен од висококвалитетни материјали, силни и издржливи [Карактеристики] Тоа има карак

Нето Тежина : 15g; Пакет Содржина : 48pcs x Мебел Заштита Подлога.Име На Производ : Мебел Заштита Подлога.Матер

Најдобра Заштита за вашиот дрвени, ламинат, и tiled подови & мебел од оштетување.Нашите опфаќа создаде силн

Нето Тежина : 11g; Пакет Содржина : 99(+ / 2%)компјутери x Мебел Заштита Подлога.Име На Производ : Мебел Заштита

На мебел нозе се погодни за софи, кабинети, гардероби, чевли кабинети, бања кабинети, ноќни кабинети и др

Полиуретан.Произведено во САД.Сет од 12 самолепливи Мали Гумени Врата Браници; Боја : Јасно или Транспаре

[Издржливост] Направен од висококвалитетни материјали, силни и издржливи [Карактеристики] Тоа има карак

Апликација Погоден за нозете на повеќето дрвен мебел како табели, кабинети, столици, софи во домот, кујн

МЕКИ, НО ТЕШКО Нашите мебел влошки се меки, но тешко со здрави екопријателски материјал на висока јачин

Нашите нови силикони стол нога опфаќа додаде чувствува влошки, кои може да го намали отпорот и триење во

Самолепливи чувствува влошки се лесно да се инсталира и да понудат отпорно на гребење заштита на кабине

5 x 120 инчи, вкупната должина е 480 инчи, и дебелина околу 3 мм / 0.12 инчен; Можете да ја исечете ги во било која

Пакет од 40 парчиња 18 / 22 / 25 / 28 / мм дебел мебел увеселителен парк, ноктите тип најлон подлога кат заштита п

На завртката има силна цврстина и фирма ангажман со маса нога.Да се намали бучавата на туркање и влечење

Количина : 128pcs Цилиндрична Форма.Големина на & Материјал : 0.47 инчен дијаметар * 0.16 инчен дебелина, висока

Please wait...