0
clear
  • KINGTOP Мини Голф Знамиња, Двојно-Страна Augusta Национални | PGA | Претседателите Купот | Нумерирани Pin Знаме Опција, Мини Цевка Знамиња, Пракса Ставање Зелен Голф Знаме за Д?
  • -20%
  • -20%
KINGTOP Мини Голф Знамиња, Двојно-Страна Augusta Национални | PGA | Претседателите Купот | Нумерирани Pin Знаме Опција, Мини Цевка Знамиња, Пракса Ставање Зелен Голф Знаме за Д?

KINGTOP Мини Голф Знамиња, Двојно-Страна Augusta Национални | PGA | Претседателите Купот | Нумерирани Pin Знаме

DEN 551.76

Достапност
Достапно за нарачка

Најлон 420 D. [Spec] : АМЕРИКАНСКО Знаме мерки 8"L x 6"H, 600-denier полиестер материјал. [Про Дизајн] : Kingtop е ажурирана знаме со Лесна конструкција го прави осетливи да дури и нежни бриз, давајќи голфери подобро утврдување на минимална;. [Анти-исчезнат Специјалност] : премиум 600 D полиестер материјал може да биде анти-исчезнува за многу долго време;. [Голема претстава] : текстура знаме е направен од висок квалитет на полиестер со прва класа техника дозволувајќи им да се користат во некои екстремни услови како што се во тешка-снег, downpour, или пламнал сонцето, и др.;. [Примена] : Има пластични вметнете со внатрешноста дијаметар на 5/8".Совршен за повеќето пракса столбови дојде во 3/8" или 1/2" дијаметар.Погоден за Внатрешна/ Надворешна/ Дворот/ Градина/ Ставање Зелена/ Голф Курс за Обука, итн.;.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

420 D Најлон.Суво Чистење Само [Параметар] : Димензија на Голф Знаме 8"L x 6"H, 420denier најлон материјал [Антиисче

Fiberglass Пол, ABS Дупка Првенство, 420 D Знаме.Суво Чистење Само.УНИКАТЕН Компактен 2 секции дизајн се преносни

Метал Пол, ABS Дупка Првенство, 420 D Најлон Знаме.СТАВАЊЕ на КУП Користење на здрав ABS plastomer 6" голф дупка чаш

420 D Најлон.Суво Чистење Само [Параметар] : Димензија на Голф Знаме 8"L x 6"H, 420denier најлон материјал...

Please wait...