0
clear
  • ALIMITOPIA 20pcs Мебел Планирам,Тешки Завртка-на Тефлон Лизгачот Подлога Кат Заштитник за Дрвена Нога Нозете на Стол, Маса Троседот(Φ19mm или 0.75)
  • -20%
  • -20%
ALIMITOPIA 20pcs Мебел Планирам,Тешки Завртка-на Тефлон Лизгачот Подлога Кат Заштитник за Дрвена Нога Нозете на Стол, Маса Троседот(Φ19mm или 0.75)

ALIMITOPIA 20pcs Мебел Планирам,Тешки Завртка-на Тефлон Лизгачот Подлога Кат Заштитник за Дрвена Нога Нозете на

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН-Лесно да се лизга,се спречи од marring и гребнатини,го намалува триењето вибрации & бучава додека се движат мебел столици маси и продолжување на животот на подот.ПРЕДНОСТИ-Трае многу подолго отколку стап-на влошки и полесно замена.Многу посилна врска со мебел нога од ноктите на влошки.ЛЕСНА УПОТРЕБА-Најпрво вежба пилот дупка,а потоа завртка на подлога по predrill точка со шрафцигер.КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ-Висок квалитет здрав челик завртка,висока должност PTFE подлога.МОРА да СЕ-Тие се големи заштитници на мебел,маси,столици,столици и вашите скапоцени подот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Заштита на животната средина; нетоксични, без мирис, неисчезнува, удобно да го допре и убава на изглед.То

Самолепливи чувствува влошки се лесно да се инсталира и да понудат отпорно на гребење заштита на кабине

ОДЛИЧНО го исклучите ЕФЕКТ : на косата Нога Силиконски Капи Кат Заштитници може да екстремно намалување

Гумени влошки ќе не носат и нула земјата и заштита на мебел и земјата.Употреба на високо‑квалитетни пла

????【 Она што Ќе Добиете за 】 Во овој Комплет, ќе добиете 4 Големини 48 Pcs Заврткана Круг Црна Гума Мебел Вло

НАЈДОБРА ЗАШТИТА : Браник влошки ќе ги штити од гребнатини и scuffs на вашите вредни бироа, кујна и канцелар

Нето Тежина : 11g; Пакет Содржина : 99(+ / 2%)компјутери x Мебел Заштита Подлога.Име На Производ : Мебел Заштита

Самолепливи чувствува влошки се лесно да се инсталира и да понудат отпорно на гребење заштита на кабине

[ОДЛИЧНА ИЗОЛАЦИЈА ПЕНА] На neoprene сунѓерот лепило пена лист се тркалаат прави идеална лагер за алатка гра

Полиуретан.Произведено во САД.Сет од 12 самолепливи Мали Гумени Врата Браници; Боја : Јасно или Транспаре

[Издржливост] Направен од висококвалитетни материјали, силни и издржливи [Карактеристики] Тоа има карак

Најдобра Заштита за вашиот дрвени, ламинат, и tiled подови & мебел од оштетување.Нашите опфаќа создаде силн

Потиснат затворање звуците на вратата или décor движење.Употребата на тврди површини за заштита на мебел

【Силикони и се Чувствува Материјал】На чувствува мебел влошки е мека може да се заштити вашиот тврдо ка

2 / 4 / 8 / 16 парче сет на силиконски маса и стол нога маска заштитник на мебел нога стол нога заштитник покр

Please wait...