0
clear
  • Hillman 4279 Дијаметар 3/8 Завртка Око (4-1/2 Вкупна Должина | 3/4 Око Внатрешна Димензија), 5-Пакет
  • -20%
  • -20%
Hillman 4279 Дијаметар 3/8 Завртка Око (4-1/2 Вкупна Должина | 3/4 Око Внатрешна Димензија), 5-Пакет

Hillman 4279 Дијаметар 3/8 Завртка Око (4-1/2 Вкупна Должина | 3/4 Око Внатрешна Димензија), 5-Пакет

DEN 569.76

Достапност
Достапно за нарачка

Дел од Hillman асортиман #4274 / Label #338. Идеален за виси од средна тежина предмети или hooking поддршка кабли заедно.Остри завртка точка го прави за лесна инсталација во речиси секоја површина. 3/8" Завртка големина. 5 парчиња по кутија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Кревање око орев обезбедува сигурен суспензија и укинување способности и да е изборот на повеќето луѓе.

Кревање око орев обезбедува сигурен суспензија и укинување способности и да е изборот на повеќето луѓе.

Please wait...