0
clear
  • Yelanon Мебел Силикон Заштита Опфаќа 36 Компјутери - Надградена Стол Нога Кат Заштитници - Чаир Нога Капи со Чувствува Подлога Анти Нула Кат Заштитник за Мебел Табела Но
  • -20%
  • -20%
Yelanon Мебел Силикон Заштита Опфаќа 36 Компјутери - Надградена Стол Нога Кат Заштитници - Чаир Нога Капи со Чувствува Подлога Анти Нула Кат Заштитник за Мебел Табела Но

Yelanon Мебел Силикон Заштита Опфаќа 36 Компјутери - Надградена Стол Нога Кат Заштитници - Чаир Нога Капи со Чувствува

DEN 131.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ве МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ ја ГОЛЕМИНАТА ПРЕД КУПУВАЊЕ - Одговара двете круг & плоштадот СТОЛ НОЗЕ, СО ДИЈАМЕТАР ОД 35-45mm / 1.35-1.77 инч.На мебел нога капи обезбеди трајна заштита со дното Чувствува подлога!ТОПЛО СОВЕТИ : Не се погодни за коси и чудни мебел нога.ВИСОК КВАЛИТЕТ И ЛЕСНО ДА се ПРИМЕНИ - најдобрата заштита за Вашиот подот.Нашите стол нога кат заштитници направени од премиум меки силиконски,100% nontoxic, безбедно и за двете деца и домашни миленици.Bettter од повеќето само-лепило чувствува мебел влошки, само заврши на мебел нозе нежно и безбедно без gule и не е лесно да се откажат!.НАЈДОБРА ЗАШТИТА&АНТИ НУЛА - Место нашата силикон стол нога маски на нозете на вашиот мебел, вклучувајќи табели, столици, бар столица и софа за да обезбеди најдобра заштита за вашиот тврдо, ламинатни или плочки на подот.И тие може да се спречи гребнатини и бучава без да остават траги.СЕ ЕЛИМИНИРА БУЧАВАТА ПРЕДИЗВИКАНА СО ДВИЖЕЊЕ НА МЕБЕЛ!Никогаш повторно да го слушате звукот на остри scrape на подот кога ќе се движат мебел.Нашите стол нога капи се полни на еластичноста и да помогнат во намалување на бучавата од секојдневна употреба.Тоа, исто така, има добра отпорност на вода, не е лесно да се стареење.YELANON 100% ГАРАНЦИЈА - Сите клиенти добие доживотна 100% задоволство гаранција, што го прави ова ризик купување.АКО НЕ ВИ се ДОПАЃА ТОА - НИЕ ЌЕ РЕФУНДИРАЊЕ на ВАШИТЕ ПАРИ, и имате било каков проблем на сите, ве молиме да не контактирате, така што ние може да го реши вашиот проблем.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Апликација Погоден за нозете на повеќето дрвен мебел како табели, кабинети, столици, софи во домот, кујн

Гумени влошки ќе не носат и нула земјата и заштита на мебел и земјата.Употреба на високо‑квалитетни пла

Ви благодариме за вашето разбирање.Употреба на високо‑квалитетни пластични и гумени материјал, издржл

МЕКИ, НО ТЕШКО Нашите мебел влошки се меки, но тешко со здрави екопријателски материјал на висока јачин

На мебел нозе се погодни за софи, кабинети, гардероби, чевли кабинети, бања кабинети, ноќни кабинети и др

[Издржливост] Направен од висококвалитетни материјали, силни и издржливи [Карактеристики] Тоа има карак

Лепило браник влошки количина : 90 парчиња (40 парчиња цилиндрична форма, 50 парчиња hemispherical форма); Добар за

НАЈДОБРА ЗАШТИТА : Браник влошки ќе ги штити од гребнатини и scuffs на вашите вредни бироа, кујна и канцелар

Доволно количество : има 4 самолепливи чувствува лента ролни што може да се совпадне со различни мебел в

На завртката има силна цврстина и фирма ангажман со маса нога.Да се намали бучавата на туркање и влечење

✅ МЕБЕЛ ИЗРАМНУВАЊЕ>>>>>Зголемување 1 / 2 да 14 / 1 инчи Висина прилагодување на ногата.Не дозволувајте вашио

Објектот Пакет Количина : 200 | Големина Име : 30 Duro.Нашите производи им помогне на секој од DIYers да инженери

Нето Тежина : 11g; Пакет Содржина : 100(+ / 2%)компјутери x Мебел Заштита Подлога.Име На Производ : Мебел Заштита

????【 Она што Ќе Добиете за 】 Во овој Комплет, ќе добиете 4 Големини 48 Pcs Заврткана Круг Црна Гума Мебел Вло

✅ СОВРШЕН ПАР – Овој пакет ги вклучува нашите две најпопуларните групи на EZ се Движи Мебел Слајдови ✅ С

Нето Тежина : 15g; Пакет Содржина : 48pcs x Мебел Заштита Подлога.Име На Производ : Мебел Заштита Подлога.Матер

5 x 120 инчи, вкупната должина е 480 инчи, и дебелина околу 3 мм / 0.12 инчен; Можете да ја исечете ги во било која

Потиснат затворање звуците на вратата или décor движење.Употребата на тврди површини за заштита на мебел

Please wait...