0
clear
  • Метална Магнетна Врата се Запре, 2 Пакет Вратата Затки, Ѕид Поставена Метална Врата го Фати, Завртки за Ѕид или Под Планината Врата Носителот, се Задржи Отворена Вра?
  • -20%
  • -20%
Метална Магнетна Врата се Запре, 2 Пакет Вратата Затки, Ѕид Поставена Метална Врата го Фати, Завртки за Ѕид или Под Планината Врата Носителот, се Задржи Отворена Вра?

Метална Магнетна Врата се Запре, 2 Пакет Вратата Затки, Ѕид Поставена Метална Врата го Фати, Завртки за Ѕид или

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Силни Магнетни-Висок квалитет цинк легура материјал, потешки и повеќе здрав метална врата тапа.Магнетното е доволно силна за да се одржи вашата врата, заштита на вашите ѕидови од оштетување и да ја задржите вашиот отвори вратата.Широко се користи Вратата Затки : Нашата врата тапа може да се користи за дома, хотел, балкон врата, но ве молиме да се напомене дека вратата тапа е добро што се користи за на врата што под 220lb(100kg), ако вашиот дом е многу тежок метал врата која поминува 220lb, ве молиме да се погледне за други вратата тапа.Завртки за цврсто инсталиран : Нашата врата, тапа се инсталирани со 3 навртки, што е повеќе здрав и завртки се скриени под вратата затка кој изгледа подобро.Широк и дебели пиедестал го прави тапа цврсто на ѕид или на подот.Чувајте ги вашите отвори вратата : Со врата затки, тоа може да им помага на заштита на вашиот ѕид од оштетување и да ја задржите вашиот отвори вратата.Магнетното функција држи отворена вратата тивко и тивко.Долг животен век : Повеќе од илјада пати тестирање, со користење на високо квалитетни метал материјал, нашата врата тапа може да обезбеди долго време услуга.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ПАКЕТ СОДРЖИНА Црна комбинацијаформи метални декорации и 1 Компјутер помине пинцети за асистент.МИКС Ф

❤ НЕЗАВИСНИ КОСТЕЦ ❤ Изграден во 44pcs мал блок парчиња, може да се сместат голем број на лажни ноктите.Мо

Големина 65cm * 43cm / 25.6*16.9 инчен, 2 парчиња.Тоа е доволно голем да ги покрие грб на предните седишта многу до

Широко се користи во роботиката, индустриското производство, итн.се многу добри роботски делови.На круж

ОРАЛНА Б ЧЕТКА ГЛАВА ПОКРИТИЕ ДРЖИ ВАШАТА ЧЕТКА ГЛАВАТА САНИТАРЕН И ПРАШИНА СЛОБОДЕН да Не најдете пра

2Во1 Дизајн : Една глава е шпатула и една глава е лажичка или лажица.погодно за пренесување на материјали

Ги спојува openis до 48 инчи вејд.Лесно attaces на 360⁰ Confiable Портата 24 за да mke дополнителни сопствени confirations и lge

Bling надвор фустан за помалку од еден час.само треба да се применуваат светлина притисок на кристал со то

Двојна глава кристал берач : може да се користи како кристал собирачи и магнетното стапче, се задоволат

Вашиот малку готвач ќе мислат дека неговиот или нејзиниот оброк вкус дури и подобро кога тој или таа пом

УНИВЕРЗАЛНА ТВ КОМПАТИБИЛНОСТ : одговара на повеќето 13" 15" 17" 19" 20" 22" 23" 24" 26" LED Телевизори Рамни Панел Екра

Ова е AJC Бренд Замена за Гордост Мобилност Jazzy 1115 12 V 55 Ah Мобилност Скутер Батеријата.Напон : 12 V (12 Volts).Капа

Големи Димензии Не се лизга Mesk ОрганизаторТоа доаѓа со 4 силиконски влошки на дното да седат мирно во ва

Направени на чипотпорни бели порцелански (35% Коска порцелан во прав).Капацитет : 7 ОЗ , 200ml.Сончогледот во

Кабел должина : 9.8 Ft(3 M), на 90 Степен И Право Агол BNC Конектор , Кабелот дијаметар : 2,5 mm.Среброто е оближена с

Please wait...