0
clear
  • Akozon 3 Pin Трактор Plug - Приколка Plug Црна Пластика 3 Pin Жици Конектор Адаптер Додаток за Приколка и Автомобил
  • -20%
  • -20%
Akozon 3 Pin Трактор Plug - Приколка Plug Црна Пластика 3 Pin Жици Конектор Адаптер Додаток за Приколка и Автомобил

Akozon 3 Pin Трактор Plug - Приколка Plug Црна Пластика 3 Pin Жици Конектор Адаптер Додаток за Приколка и Автомобил

DEN 1087.20

Достапност
Достапно за нарачка

❤Главната функција : 100% сосема нов високо-квалитетни пластични 3-пински приклучок, компатибилни со електрични компоненти на возилото и караван/приколка кога влечење.На приколката и RV опашка светла се прикажани во исто време.Термопластични школка и никел е оближена со игли се погодни за приколка употреба. - 3 pin трактор приклучокот. ❤Главната функција : 100% сосема нов високо-квалитетни пластични 3-пински приклучок, компатибилни со електрични компоненти на возилото и караван/приколка кога влечење.На приколката и RV опашка светла се прикажани во исто време.Термопластични школка и никел е оближена со игли се погодни за приколка употреба. - 3 pin трактор приклучокот. ❤Обезбедување на квалитет : Ние гарантираме за да ви овозможи со роман, високо-квалитетни производи и брзо транспортни услуги.Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со совршен по-продажбата на услугата се додека не се задоволни. ❤Лесен за користење : plug and play, според оригиналната стандард, со висока точност, овој 3-пински приклучок на приколката ќе одговара на вашата оригинална автомобил совршено.Погоден за широк спектар на изложување на сонце. ❤здрав и удобен : Ова е пластична 3-pin приколка приклучок, што се користи за напојување на приколка светла.Едноставно plug-and-play дизајн го намалува проблемот на исклучување или конекција.здрав и сигурен перформанси и разумен дизајн направи жици лесно. ❤Луксузни материјал : направен од високо-квалитет на материјали за да се обезбеди највисок издржливост, тоа е pin со добра спроводливост, одличен доказ и високи перформанси, стабилна функција и одлична заштита.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

20 Компјутери хоризонтална штекер конзервирани 3 P pin насловот конектор жицанатабла / жицадаwire конектор П

Miady приколка мозок е, исто така, CETL и ETL НИ се наведени, што значи дека овој производ има се тестирани и ги

Solderless 4 pin RGB splitter кабел, само поврзете и да се повлече, без алатки се потребни.Оваа власт кабел дели 1 теко

[ГЛАВНИОТ ПАРАМЕТАР] Вкупно Pin Грофот : 28; Pin Ред : 2; Pin Теренот : 2.54 mm; Вкупната Големина : 36.06 x 5 x 11.4 mm / 1.42 x 0.2

50 Компјутери насловот EH3 P криви plug 3 PIN / малку жица за да одборот / жица за да wire конектор Преку Дупка, P=2,5 м

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Фиксна SMD Тенок Филм Отпорник (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се корис

Се користи за да конвертирате било приколка жици компонента, ТЕден или Taillight Конвертор со 4Рамни Приколк

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Фиксна SMD Тенок Филм Отпорник (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се корис

【L Форма Конектори】L форма 4pin конектор кабината поврзете 2 ролни на една боја 3528 или 5050 флексибилни свет

Пакет Содржина : 10 Pcs x Лента да се Соблече Конектор, 10 Pcs x Gapless Конектор, 1 x Отворите Алатка.Solderless конектор,

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Фиксна SMD Тенок Филм Отпорник (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се корис

Поврзете лента на жица без одземање изолација, без лемење, не треба да лупам исклучување водоотпорен по

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Фиксна SMD Тенок Филм Отпорник (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се корис

[ГЛАВНИОТ ПАРАМЕТАР] Вкупно Pin Грофот : 6; Pin Ред : 1; Pin Теренот : 2.54 mm; Вкупната Големина : 15.74 x 2.54 x 11.4 mm / 0.62 x 0

Solderless 4 pin RGB splitter кабел, само поврзете и да се повлече, без алатки се потребни.Оваа власт кабел дели 1 теко

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Фиксна SMD Тенок Филм Отпорник (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се корис

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Фиксна SMD Тенок Филм Отпорник (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се корис

16 Мерач Врзани Жица Со 4Начин Рамен Plug & Play.Stop / Претвори Коло Капацитет На 2.1 Засилувачи.Taillight Коло Капаци

Dustproof .Овој 7начин RV круг во собата е опремена со пролеттанатоварени прашина маска што ги држи на врска п

16 Мерач Врзани Жица Со 4Начин Рамен Plug & Play.Stop / Претвори Коло Капацитет На 2.1 Засилувачи.Taillight Коло Капаци

Така, можете да го контролирате вашиот LED ленти во друга локација.Пакетот Вклучува : 15x 300мм / 0.Поврзување

Организира индивидуални влакна во панделки за масовно спојување.Алатници можат да се направат со 2 до 12

❤【LED Лента, Светлата за DIY Комплет】Пакетот вклучува 1x 16.4 ft продолжување кабел, 3x LED лента скокач конекто

Високо Квалитетен Материјал: конекторот е направен од висококвалитет на огноотпорни материјали, кои с

【Лесна Инсталација】едноставна инсталација,поврзете според позитивните и негативните терминали на ко

Gapless да DC женски 5.5x2.1mm конектор, 155mm кабел должина.Solderless конектор, само поврзете и да се повлече, без алатк

16 Мерач Врзани Жица Со 4Начин Рамен Plug & Play.Stop / Претвори Коло Капацитет На 2.1 Засилувачи.Taillight Коло Капаци

Примена : 5pin 12mm ВОДЕШЕ брз приклучок за полнење погоден за 12mm широк SMD 5050 RGBW&RGBWW LED лента, светлата за(НЕ се

Керамички Surface Mount (SMD) Чип Отпорник.Фиксна SMD Тенок Филм Отпорник (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се корис

Please wait...