0
clear
  • SELMAI Темперамент и Поводник за Мали Кучиња Обука домашно Милениче Мачка Вест Темперамент за Puppies Лесен за Бегство Доказ Удобност Прилагодливи Јака Поставите Сомотс
  • -20%
  • -20%
SELMAI Темперамент и Поводник за Мали Кучиња Обука домашно Милениче Мачка Вест Темперамент за Puppies Лесен за Бегство Доказ Удобност Прилагодливи Јака Поставите Сомотс

SELMAI Темперамент и Поводник за Мали Кучиња Обука домашно Милениче Мачка Вест Темперамент за Puppies Лесен за

DEN 287.52

Достапност
Достапно за нарачка

КВАЛИТЕТОТ Високиот Квалитет на Кожата-friendly мека сомотски материјал.ДИЗАЈН Мода популарни мрачно жито дизајн, мрежа сунѓерот Внатрешна обвивка поудобно, телото се грижи вест обвива rompers со прилагодливи поводник 1.2 m, лесно да се носат и полетување.БОЈАТА И ГОЛЕМИНАТА Различни солидна боја и големина за вашиот избор, pls проверете ја големината на табелата и да се измери вашето куче пред цел.ПРИЛИКИ-Кога одење надвор или обука на вашето куче.ПЕРЕЊЕ МЕТОД Машина-перат & миење на рацете на располагање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ве молиме имајте на ум дека кога мерење на вашето куче за облека, тоа е многу важно да имаат прецизни мер

За мали и средни куче, мачка.Метал фитинзи дизајн,кој е издржлив и тешко да ' рѓа.Тоблик дизајн за да се сп

Бегстводоказ Дизајн – Силна велкро fastenings овозможи лесно големината на вредноста, правејќи се дека ваша

Вест Темперамент како "Искористување V".Полиестер воздухмрежа.Прилагодливи Градите појас.Појавување на

Материјал : Светлинатежина Мека Дише воздухмрежа 100% Полиестер Материјал,Одличен квалитет.Лигавче поди

Удобно : Вест дизајн може да се еднакво дистрибуирате градите и рамо притисок за да се спречи гушење или

На Занатски Multicolor Шарени Мачка Подигнат & Поводник Сет од Youly.Прилагодливи за обичај се вклопуваат.Се ме

Материјал : Мали Животни Harnesses направени од полиестер памук се издржливи и долготрајни,исто така стабил

Производителот гаранција може да не се применува.Големина 2 27 – 45 cm x 1,5 см.Силен стисок за вашето домашно

[SIZE] : S : Врат : 2536cm / 9.84"14.17" Стомачни : 2850 / 11.02"19.7", вкупно производ должина : 26cm M : Врат : 3042cm / 11.81"16.54" Стома

Мека, дише, удобно за вашето домашно милениче Лесен за користење, што го одење мачка полесно Прилагодлив

Карирани шема и цврсти schemed.Прилагодливи градите појас со тока.Појавување на поводник достапни (се прод

Големината на S / M е Сива Боја со Црна Цевки.Јака Прилагодува Околу 912" / Дебелина Прилагодува Околу 1317" (

Направен од 5000lb тест мили spec webbing и тежи под 3 кг The Centaur е идеален мултицел и изнајмување темперамент, би

[SIZE] : S : Врат : 2536cm / 9.84"14.17" Стомачни : 2850 / 11.02"19.7", вкупно производ должина : 26cm M : Врат : 3042cm / 11.81"16.54" Стома

ГОЛЕМИНА на : Големи Гради Дебелина 18"25", појавување на поводник е 50".Ве молиме да се измери големината пр

Јакна темперамент како "Искористување J".Парична казна квалитет на текстил.Прилагодливи вратот и градит

Изработени од лесни, меки и дише mesh ткаенини, со меки рабови и сунѓерот влошки, повреди, обезбедува добра

[SIZE] : S : Врат : 2536cm / 9.84"14.17" Стомачни : 2850 / 11.02"19.7", вкупно производ должина : 26cm M : Врат : 3042cm / 11.81"16.54" Стома

Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.Објектот направени од мека кож

Please wait...