0
clear
  • Limm Core Лизгачи за Работа Надвор - Вежба Лизгачи Фитнес, Стабилност, Ab, Нозете & Полно Тело (Сет од 2) - Бонус торбичката & Тренингот Ebook - Салата Плови Диск Влошки за Тврдо
  • -20%
  • -20%
Limm Core Лизгачи за Работа Надвор - Вежба Лизгачи Фитнес, Стабилност, Ab, Нозете & Полно Тело (Сет од 2) - Бонус торбичката & Тренингот Ebook - Салата Плови Диск Влошки за Тврдо

Limm Core Лизгачи за Работа Надвор - Вежба Лизгачи Фитнес, Стабилност, Ab, Нозете & Полно Тело (Сет од 2) - Бонус

DEN 239.52

Достапност
Достапно за нарачка

ШТО го ЗАСЛУЖУВААТ НАЈДОБРОТО ВО ФИТНЕС - Нашите сет од 2 тренингот лизгачи доаѓа со многу freebies да ви помогне да ги уништи вашите фитнес цели.Добиете бесплатни 'Core Лизгачи Тренингот' e Book, печатени прирачник, некој тренингот водич листови, и пристап до онлајн туториал видеа. 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА ЗА ПАРИТЕ НАЗАД.Се ВКЛУЧАТ ПОВЕЌЕ МУСКУЛИ одеднаш - Овие основни лизгачи за работа надвор се одлични за јакнење на вашиот јадро, sculpting вашите стомачни, тонирање на рамената и рацете, и давајќи им на вашите нозе наградува изгори.Слајд во фитнес сега!.СИТЕ што ВИ ТРЕБА Е КАТ - Овие плови дискови се двојно-еднострани и за мулти-површина употреба.Едната страна е направена со ткаенина за употреба на керамички, тврдо, ламинатни, плочки, мермер, и други тешко подови.На другата страна се одликува со мазна пластика за екстра-мазна плови на теписи, килими, и трева.ГИ ОДНЕСЕ КАДЕ ЌЕ ОДИ Нашето вежба лизгачи се лесен и пренослив.Секој од нив е 7" (17.8 cm) во дијаметар, и доаѓа со drawstring торбичката за кавга-бесплатно преносливост на фитнес, дел, бизнис патување или одмор.ПРЕДИЗВИК ВАШЕТО ТЕЛО ВО НОВИ НАЧИНИ - го Добиете максимумот од овие основни плови дискови со користење на нив со нашите најдобри-продажба на отпор бендови.Овие можат да се интегрираат во Пилатес, јога и други.Купи Limm Core Лизгачи заедно со Limm Јамка Бендови и да добијат попуст врз исходот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ПРАВИ се ДВИЖАТ ТЕШКИ МЕБЕЛ НА ТЕШКО ДРВО ПОДОВИ ЛЕСНО – Slipstick премиум чувствува лизгачи функција ултра

Спецификации : Име на Производ : PTFE Мебел Sliders Material : PTFEColor : Blue Shape : Round Total Големина : 40mm x 6.Никогаш повторно

Тврдо и ламинатни подови треба заштита од оштетување на постојано движење и притисок од тешки мебел.Чув

Боја : Црвена Crowbar, Црвена Панел.Место на лифт за под мебел и подигнете го (до 2 "висок).Ако имате било какви

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Користи за движење на тешки мебел над carpeted области 1 во.и 13 / 4 во.круг лепило поддржан од лизгачи.Само леп

Во тешка мебел од четири агол во мебел движат тркала, секој потег под воланот има 4 мали тркала, се движат

Ние го поминале меѓународна сертификација на ISO9001 : 2000 систем за управување со квалитет во моментов.Наша

Подигнете го мебел со една рака.Лесно собрание без никакви алатки.Лесно лифт, позиција, слајд, се приспо

НАМАЛУВАЊЕ на БУЧАВА : да ги Користите овие мебел лизгачи за да се намали бучавата додека се движат мебе

Второ, Стави го лизгачот на ногата дното, и притиснете цврсто.Никогаш повторно се слушне досадни струже

Мебел движат систем со lifter алатка и pack 4 тркала!тоа е одлична алатка за да ви помогнеме движење на тешки м

Ние ќе ви обезбедиме со задоволително.НЕ РИЗИК ПОВРЕДИ, САМО ЗАТОА ШТО САКААТ ДА се ДВИЖАТ ТЕШКИ ОКОЛУ О

▼ Мора да Има Разновиден Мебел Двигател за Полнење:Со овој Мебел Lifter Двигател Алатки во Собата, можете

Повеќето Избор : 12 тип големина погодни за сите ваши дрвени funiture и триаголник и правоаголник за вашиот т

Се движат Мебел без Напор Нашите мебел лизгачи за carpeted површини се движат лесно низ површини на теписи

Please wait...