0
clear
  • Neutrogena Брза Јасно Пенење Exfoliating Лицето Чистење со Салицилна Киселина Лек За Акни Breakouts и Акни-Склони Кожата, 4.2 fl. оз
  • -20%
  • -20%
Neutrogena Брза Јасно Пенење Exfoliating Лицето Чистење со Салицилна Киселина Лек За Акни Breakouts и Акни-Склони Кожата, 4.2 fl. оз

Neutrogena Брза Јасно Пенење Exfoliating Лицето Чистење со Салицилна Киселина Лек За Акни Breakouts и Акни-Склони

DEN 143.52

Достапност
Достапно за нарачка

4.2-течност за унци на Neutrogena Брза Јасно Пенење Лицето Чистење поплочува breakouts додека нежно exfoliating кожата.Дизајниран за акни-склони кожа, ова звучеше чистење содржи максимална сила салицилна киселина акни медицина.Тоа видно го намалува breakouts и помага да се спречат нови од новите.Клинички докажано Microclear Технологија ја зголемува испорака на салицилна киселина акни медицина длабоко во пренатрупани порите.Чистење на лицето чистење содржи Нежен exfoliators да се извишува далеку мртвите клетки на кожата и се изедначи на кожата, додека кожата-conditioning монистра смируваат кожата за да се спречи преку сушење.Веднаш се распаѓа пора-затнување на нафта.Exfoliating чистење е од #1 дерматолог препорачува акни бренд.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Висок Квалитет на : природни кармин е направен од прополис материјал, јагода екстракт и витамин Е да при

Изберете Она што е Реално : Нашите козметички производи и на косата и на кожата третмани функција вистин

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

ЛИЦЕТО МАСКА : нанесете дебел слој на кожата два пати неделно во текот на ноќта, избегнување на очите и у

Со 8 поостри ножеви, тоа обезбедува високи оперативни ефикасност, заштеда на повеќе време и напор...

Нашите Цитрус Заживување на Лицето Чистење содржи премиум природни состојки се Шеј Путер, Семе на Јојоб

Длабоко ја чисти кожата и остава tingling сјај.Нежно exfoliating акција извлекува нечистотии и unclogs порите.Омекну

ПредPack Износ : 2 Здравје CARBOMER; COCAMIDOPROPYL BETAINE; НАТРИУМ LAURETH СУЛФАТ; TRIETHANOLAMINE; ГЛИЦЕРИН; ПРОПИЛЕН ГЛИКОЛ; TETRASODIU

Целосно масло бесплатно, може да се исчисти и сакајте ги заглави порите.Нежно exfoliates и длабоко во кожата

5 МИНУТИ за ДА се BRIGHTNESS Нашата Лице Маска & Чистење дава на кожата со инстант зрачења го зголемуваат со del

Усна Чистење Маска : Реши 5 majoy проблеми на усните : cuticle, мртвата кожа, подсечен, усна линии и досадна.Наша

Една ноќ грижа е еквивалентно на околу 10 дневна нега 【Текстура】мазна текстура е во комбинација со атра

Премиум Квалитет : Формулиран со внимателно надоместот што му се исплаќа на состојки, овој нежна за кожа

Чисти, Exfoliates И Energizes.За Нормална, Мрсна И Комбинација На Кожата.Формулиран Со Витамин Ц, Женшен И Цитрус М

【Чиста Природна Формула】Природни растителни екстракт може да придавам влогови на усните и донесе сла

Навлажнувачки усна грижи создава влага бариера и трае влага.Smoothes усна линии : Растителни состојки јадев

Идеална за Сува Кожа Пакет Содржи : Мароко Argan Масло Чистење, Чистење, ХидраЈадев Лицето Крем, Сјај Порто

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Мазна Lip Balm : Само еден на овој климатизација усна за нега на листовите на вашите усни се изедначи и се об

Во случај на непријатност, прекинете со употреба на производот и се консултирате со дерматолог.Во утрин

✅ Лицето Гел лечи со отстранување на СУВА КОЖА по EXFOLIATING.НАВЛАЖНУВАЧКИ и ХИДРАТАНТЕН.Ги ОТСТРАНИТЕ МРТВ

♠имаат ист ♠имаат ист ♠имаат ист.Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 13м

Производителот гаранција може да не се применува.Со чистење на лицето и шминка смена.Да се применуваат

Please wait...