0
clear
  • Цврста Потпора Мат Лента за Спортски Кат Означување Лента за Гимнастика, Grappling, Борење Мат и Фитнес Тренинг од Дома и Земјата САД
  • -20%
  • -20%
Цврста Потпора Мат Лента за Спортски Кат Означување Лента за Гимнастика, Grappling, Борење Мат и Фитнес Тренинг од Дома и Земјата САД

Цврста Потпора Мат Лента за Спортски Кат Означување Лента за Гимнастика, Grappling, Борење Мат и Фитнес Тренинг

DEN 1653.60

Достапност
Достапно за нарачка

{ Повеќекратна употреба } Најдобар се користи како приклучок лента за борење душеци, гимнастика душеци, bjj душеци, мат crossfit лента и сите други вежби површина за одржување на кохезија. { Јасно Покриеност } Нашите кат лента е од 4 инчи, широк и обезбедува јасна тркалаат и леплива задржете за да се обезбеди лесна и невидливи врска помеѓу душеци за време на спортски настани. { Задржи Душеци се Обезбеди } силна врска со користење на соодветна лента е императив за одржување на здравјето и безбедноста на сите учесници во било кој настан користење спорт мат. { Квалитет Количина на Материјал } При изборот на борење мат лента или боречки вештини лента, не sacrafice квантитетот при изборот на квалитет.Во 4"х 84" во должина, Тесни Зафат Мат Лента обезбедува доволно материјал за да се осигура дека работата е направено правилно. { Лесно да се Отстрани } - Нашите салата кат лента е екстремно дебели, а исто така да бидат лесно се отстранува без да остават било остатоци кога полетување на било grappling душеци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Please wait...