0
clear
  • Hoepaid Портабл клима уред, Преносни AC со 2 Мраз Кристали Кутија, 3 Правец на Брзини Лични Воздушен Кулер за Дома, Спална Соба, Канцеларија, ученичкиот дом, Автомобил (CL-002
  • -20%
  • -20%
Hoepaid Портабл клима уред, Преносни AC со 2 Мраз Кристали Кутија, 3 Правец на Брзини Лични Воздушен Кулер за Дома, Спална Соба, Канцеларија, ученичкиот дом, Автомобил (CL-002

Hoepaid Портабл клима уред, Преносни AC со 2 Мраз Кристали Кутија, 3 Правец на Брзини Лични Воздушен Кулер за Дома,

DEN 1199.76

Достапност
Достапно за нарачка

????【7 Бои Ноќ Светлина, Ултра Тивок】 7 Различни Бои со Боја-Циклус Опција!Тоа може да автоматско боја циклус, или да се поправи бојата која ви се допаѓа.By користење на гумени капак, тоа ефикасно спречува истекување проблем, што ќе ви овозможи да уживаат ладење во лето, без грижи. ????【Лесен и Лесно Да се Работи】 Мали клима уред фан лесно да се носат на, тоа е едноставно да се постави и да го користите, само да се пополни кристали мраз кутија и да се замрзне, а потоа вклучете го, и да уживате. ????【100% Leakproof】 Овој пренослив клима уред може безбедно да се постави на маса или anywhere.Уживаат во кул воздух насекаде со овој компактен клима уред кој им помага пак топла, сува воздух во ладна, освежување на воздухот. ????【USB клима уред Фан】 Тоа може да биде вклучен во живо за USB-порта или приклучок со адаптер(не е вклучен), погоден за лична соба, канцеларија, мала соба, ученичкиот дом, итн.Оваа шепот тивок воздушен кулер плус ноќ светлина совршено да се користи во текот на ноќта за удобно спиење (бучава е пониска од нормален разговор).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

[НОВА НАДГРАДЕНА МОЌ КОМПРЕСОР] : 700 W капацитет на ладење, топлински изменувач област се зголеми за 20%, че

Пренослив, Далечински управуван Evaporative Ладење со заклучување casters.Директно поврзување на црево функциј

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

【НАПРЕДЕН СИСТЕМ за ЛАДЕЊЕ】Evaporates кул вода преку саќе филтер без потреба за вентилација надвор од проз

Please wait...