0
clear
  • Мобилен Телефон Сигнал Бустер за Дом и Канцеларија - Band2 1900MHz Мобилна Мобилна Repeater ја Зголемува 2G на 3G 4G Податоци и Volte за Повеќе Корисници до 2.000 Квадратни Ft. со Висок?
  • -20%
  • -20%
Мобилен Телефон Сигнал Бустер за Дом и Канцеларија - Band2 1900MHz Мобилна Мобилна Repeater ја Зголемува 2G на 3G 4G Податоци и Volte за Повеќе Корисници до 2.000 Квадратни Ft. со Висок?

Мобилен Телефон Сигнал Бустер за Дом и Канцеларија - Band2 1900MHz Мобилна Мобилна Repeater ја Зголемува 2G на

DEN 2567.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Компатибилен Со Повеќето од НАС ПРЕВОЗНИЦИ】- На бустер поддржува Повеќето од U. S. Оператори-Verizon : КОМПЈУТЕРИ 1900 MHz Бенд 2 CDMA/LTE; ВО Прав Разговор : КОМПЈУТЕРИ 1900 MHz GSM/LTE, Т-Мобиле : КОМПЈУТЕРИ 1900 MHz Бенд 2 GSM/LTE; Metro PCS : КОМПЈУТЕРИ 1900 MHz Бенд 2 GSM/LTE; Спринт : 1900 MHz Бенд 25 LTE; Крикет : КОМПЈУТЕРИ 1900 MHz Бенд 2 GSM/LTE. 【Подобро Vo LTE & Податоци】- ја Зголемува voice, текст, зборува и 2 G на 3 G 4 G LTE податоци брзина сигнали, уживаат побрзо вчитувања и даунлоади за да стримувате видео клипови без проблеми.Го намалува падна & пропуштени повици.Да се ослободи од скапи месечен интернет такси. 【Напредни Функции & Паметен Уред】- На бустер користи AGC(Автоматски се Здобијат со Контрола) функција, која може да интелигентно откривање на постојните јачина на сигналот, и да се прилагоди себе за најдобра изведба, а потоа ги одразуваат неговата работна состојба преку LED индикатор.Таа обезбедува неспоредливи перформанси со cutting-edge технологија, намалување падна и пропуштени повици и продолжување на животниот век на батеријата за повеќе симултани корисниците на сите мобилни мрежи. 【Моќен Антени и Големи Покриеност】- бенд 2 бустер доаѓа со висока добивка насочен антени, ви овозможи да ги точка до најблискиот сигнал кула повеќе точни и да добиете повеќе сигнали, проширување на затворен покриеност до до 2.000 квадратни ft.DIY Инсталација.Овој систем ги има сите додатоци потребни за инсталацијата, која може да се направи лесно. 【Одлична Услуга Гарантира】- 30 ден пари гаранција за враќање на, 1 месец бесплатно замена, 1-година производителот гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Висока добивка, wideband куршум антената што во голема мера ја подобрува сигнал сила и брзина за сите мобилн

Ве молиме потврдете го вашиот мобилен сигнал бенд пред да ја купите.Verizon 4g LTE Сигнал Бустер работи со 700 Mhz

Ве молиме прочитајте ги упатствата пред да започнете со инсталација!Ве молиме да не контактирате докол

На Giga MIMO165 G™ е моќен, иновативни, omnidirectional, ултраефикасна MIMO 2x2 и 4x4 антена совршен за ситуации каде, со це

На Giga MIMO165 G™ е моќен, иновативни, omnidirectional, ултраефикасна MIMO 2x2 и 4x4 антена совршен за ситуации каде, со це

На Giga MIMO165 G™ се направи еден по еден со високо квалификувани изработка и вклучуваат една година гаранци

Индустриска сила нерѓосувачки челик ЕденнаДвојна антена пол планината адаптер вклучени (за најдобри р

ФРЕКФЕНЦИЈА : Овој мобилен телефон сигнал засилувач работи за band7(2600 MHz) бенд 5(850 MHz WCDMA) бенд 2(1900 MHz КОМПЈУТ

Антената се подобрува гласовен квалитет, како и 2 G,3 G,4 G податоци.До 12 d Bi на добивка.Стабилна и подобренио

Овој сет, направи за подобрување на ZTE Искриват Поврзете јачина на сигналот и податоци автопат, вклучува

Овој сет, направи за подобрување на Chariton Долина Безжична MV440 јачина на сигналот и податоци автопат, вклу

На Giga MIMO165 G™ е моќен, иновативни, omnidirectional, ултраефикасна MIMO 2x2 и 4x4 антена совршен за ситуации каде, со це

Овој сет, направи за подобрување на Teltonika RUT538 јачина на сигналот и податоци автопат, вклучува dualнаеден а

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Една година производителот со гаранција.На Giga MIMO165 G™ е моќен, иновативни, omnidirectional, ултраефикасна MIMO 2x2 и

Оваа Giga MIMO165 G™ систем е направен за Cisco C819 HG4 GGK9 (SKU NACISC819 HGM165 G) и главно се препорачува за на Отворено (Пол)

На Giga MIMO165 G™ е моќен, иновативни, omnidirectional, ултраефикасна MIMO 2x2 и 4x4 антена совршен за ситуации каде, со це

На Giga MIMO165 G™ себе мерки 37.Бидејќи Giga MIMO165 G™ е висока добивка и omnidirectional, тоа е особено погоден за ситуаци

Please wait...