0
clear
  • extang Солидна Пати 2.0 Тешко Виткање Камионот Корито Tonneau Покрие | 83428 | Вклопува 2019 - 2021 Dodge Ram меморија w/ и w/o Мулти-Функција (Сплит) Дел 6' 4 Кревет (76.3)
  • -20%
  • -20%
extang Солидна Пати 2.0 Тешко Виткање Камионот Корито Tonneau Покрие | 83428 | Вклопува 2019 - 2021 Dodge Ram меморија w/ и w/o Мулти-Функција (Сплит) Дел 6' 4 Кревет (76.3)

extang Солидна Пати 2.0 Тешко Виткање Камионот Корито Tonneau Покрие | 83428 | Вклопува 2019 - 2021 Dodge Ram меморија

DEN 760.80

Достапност
Достапно за нарачка

Се вклопува во 2019 - 2021 Dodge Ram меморија w/ и w/o Мулти-Функција (Сплит) Дел 6' 4" Кревет (76.3").УЛТРА-ТЕШКИ ПАНЕЛИ Солидна Пати 2.0 е тешко виткање камионот корито покрие вооружени со лесни, автомобилската одделение полимер панели.Дент и отпорен на гребење, и зема УВ зраци како шампион.Од cinder блокови за да намирници, овие панели може да се справи со сето тоа.ПРИСТИГНУВА ЦЕЛОСНО да се СОБРАА целиот капак доаѓа целосно се стави заедно дозволува брзо и лесно да се инсталира.Заостри две кабината стеги на вашиот камион кревет, расплетува го капакот на задната врата & повлече надолу на EZ-Заклучување на вратите стеги да се заклучува во место.ЗГОЛЕМЕНА БЕЗБЕДНОСТ Не само што ова тешко виткање камионот корито покрие имаат ултра-тешки панели за да се заштити вашиот товар и вашиот камион, Цврсти Пати 2.0 е посветена на одржување на вода надвор од вашиот камион кревет со својот револуционерен вдп заптивки.EXTANG ИНЖЕНЕРНИТЕ Инженеринг е во срцето на причината зошто ние го имаме повеќето комплетна понуда на камионот корито опфаќа во Северна Америка.Ние сме посветени на донесувањето на производи на пазарот кои ќе се подобри комунални услуги, погодност, и изгледот на вашиот камион.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Инсталација : Лесно Се СтегаНа Тоа се карактеризира со патентиран latch и напнатост систем за да се задржи

Се вклопува во 2019 2021 Dodge Рам 1500 (KGZ Црна Forrest Зелена) Не Одговара w / МултиФункција (Сплит) Дел 5' 7" Кревет (67.

Се вклопува во 2019 2021 Dodge Рам 1500 (АД Палка Сребро) Не Одговара w / МултиФункција (Сплит) Дел 5' 7" Кревет (67.4").

Периметар на гумени печати и внатрешната потрошувачка цевки носат вода подалеку од и надвор од кревето

Се вклопува во 2019 2020 Chevy / GMC Silverado / Сиера, работи w / Multi Pro / Flex задната врата (w / o Јаглерод Про Кревет) 5' 10" К

Се вклопува 1999 2006 година, 07 Класичен Chevy / GMC Silverado / Сиера 1500, 199904 2500 HD 6' 6" Кревет (78") 100% КРЕВЕТ ПРИСТАП На Flex

Кревет Капи заштита на кревет шини против штета при давање на возило готов фабрички изглед.Заштитете го

Модел : За Chevy Колорадо ( 2015 2020 ) / GMC Кањон ( 2015 2020 година ).Функција : Исклучително ефикасен за да се подоб

Овие кревет железнички удел џеб опфаќа одговара 2019 2020 Надгради Silverado и GMC Сиера во задниот дел на вашиот

Се Вклопува 200918, 19 / 20 Класичен Dodge Рам 1500 5' 7" Кревет (67.4").ЕКСТРА ТЕШКО се Добие покритие, која ќе трае Оваа

FITMENT : ДНК MOTORING Тешко Три Пати Tonneau Покрие Компатибилен со 0918ч Рам 1500 / 1018 Ram меморија 3500 Оваа Надградба Ед

Fitment : Одговара 20152022 F150 Пикап, 5.6 ft Styleside Кревет.Xcover е Низок Профил, и седат во внатрешноста на камион со кр

Се вклопува во 2015 2021 Chevy / GMC Колорадо / Кањонот 5' 3" Кревет (62.7").ПРЕМИУМ & МАТ ЦРНА Ова тешко rollup поклопецот

Се вклопува во 2015 2021 Chevy / GMC Колорадо / Кањонот 5' 3" Кревет (62.7").ИНДУСТРИСКА СИЛА ВИНИЛ За сигурен кревет з

Please wait...