0
clear
  • HP Deskjet 3000 Печатач (CH393A#B1H)
  • -20%
  • -20%
HP Deskjet 3000 Печатач (CH393A#B1H)

HP Deskjet 3000 Печатач (CH393AB1H)

DEN 1800.00

Достапност
Достапно за нарачка

Цел да се вклопи во вашиот буџет, на лесен-за-користење HP Deskjet 3000 Печатач испорачува висок квалитет на црно-бело и во боја документи и има Wi Fi 802.11 n конективност за безжично печатење.Со максимална печати брзина од 20 страници во минута во црно-16 ppm во боја, оваа инк-џет печатач информации за ласерски квалитет на текст и живописни бои графика користење на оригинална HP мастило касети.За почеток е едноставно со еден допир безжична се постави и на брз и лесен за инсталација.Тоа е, исто така, ЕНЕРГИЈА ЅВЕЗДА квалификувани и ви заштедува енергија и штедите ресурси со хартија за заштеда на options.ЛЦД екран го прави лесен за следење работни места и мастило статус.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Print / Скенирање / Копија со HP Реалниот Живот Технологии.Скенирање со 1200 x x x x x 2400 dpi Оптичка Резолуција и 48bi

11 n безжична мрежа и Ethernet компатибилност понуда најбрз брзина и најдолгата низа и им даде на корисниците

Печати Брзина : До 25 дик / страница на А1 / D, 82 А1 / D отпечатоци на час.HP Design Jet Мастило Касети : HP 728 130ml Цијан (F

Smart Веб технологија на Печатење обезбедува употребливи вебстраници без cutoff рабови.Се смета за принтер,

После 6 месеци, со месечна претплата важи освен ако не е откажана, а вие ќе заштедите и до 50% на мастило.НА

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Печати Резолуција (До) : 2400 x1200dpi (Max).Број на Млазници : Вкупно : 15,360 MBK : 5,120 nozzles C, M, Y, Б.Тоа е 40 повеќе постери

Без разлика дали сте печатење на етикети, билети или ознаки, на ТМC3500 е дизајниран за да им помогне на ваш

【Брзината на печатење】Црна : 10.0 ISO ппм Боја : 4.5 ISO ppm, Автоматско 2двострано Печатење 【Хартија Послужавн

Производителот : HewlettPackard.Пластични Ламинатни.Максималната Резолуција на Печатење : 2400 x 1200 dpi [Display & Граф

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Овој печатач е дизајниран за употреба со Epson касети само, не трети лица касети или мастило.Касети опишан

Please wait...