0
clear
  • Стол Нога Заштитници за Тврдо дрво Подови, 20 ПАРЧИЊА Силиконски Стол Нога Кат Заштитници со Неделива Чувствува Влошки, се Движат Мебел Тивко и Заштита на Вашиот Под
  • -20%
  • -20%
Стол Нога Заштитници за Тврдо дрво Подови, 20 ПАРЧИЊА Силиконски Стол Нога Кат Заштитници со Неделива Чувствува Влошки, се Движат Мебел Тивко и Заштита на Вашиот Под

Стол Нога Заштитници за Тврдо дрво Подови, 20 ПАРЧИЊА Силиконски Стол Нога Кат Заштитници со Неделива Чувствува

DEN 1068.00

Достапност
Достапно за нарачка

Не гел, без нокти, заштита на вашиот стол нога и подот од оштетување : лепило на гел не е доволно силна што може да предизвика производ да падне лесно и остатоци лево на вашиот кат.Затоа, ние не користите гел но се комбинираат чувствува и силикони во еден нераскинлив дел. 【Средни】За стол нозе со круг со дијаметар на 1-7/16" - 1-15/16"(36-49mm), на плоштадот должина на 1-1/8" - 1-1/2"(28-38mm), и обемот на 4-7/16" - 5-15/16"(113-154mm).Совет : ве Молиме мерка на мебел нозе пред да го купат и да го изберат правото големина. 【Едноставен за Употреба】Лесно да се инсталира на нога заштитници за столови без паѓа надвор.Го стави на директно да го користите, без алатки потребни и нема стол нога чистење е потребно.Совети : ве Молиме мерка дијаметар на вашиот мебел нозете пред купување. 【Високо-Квалитетни Трајни Материјал】100% храна-одделение органскиот силициум материјал е не-токсични и еластична и може да се прилагоди и инсталиран на мебел нозете од различни големини според реалните услови.Специјално дизајнирани висок квалитет на дното се чувствува лесно може да се движат на мебел без да се прави бучава, обезбедувајќи одлична контрола. 【Обновливи】По демонтирање на производот, можете да продолжите да ги користите нашите стол нозе поклопец на вашиот ново место; Ако тоа е валкано, тоа може да се мијат директно со вода.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Големи се Чувствува Листови сетот содржи 8 парчиња 8"x6" и 5mm дебелина тешки чувствува листови во 4 бои за д

3 X4 CMPACKAGE ВКЛУЧУВА : 4 / 8 / 16 / 32 / 64 / Еез x Чувствува маса и стол заштитна cover NOTES : Поради различни следи и свет

[Издржливост] Направен од висококвалитетни материјали, силни и издржливи [Карактеристики] Тоа има карак

Пакет од 40 парчиња 18 / 22 / 25 / 28 / мм дебел мебел увеселителен парк, ноктите тип најлон подлога кат заштита п

Ве МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ ја ГОЛЕМИНАТА ПРЕД КУПУВАЊЕ Одговара двете круг & плоштадот СТОЛ НОЗЕ, СО ДИЈАМЕТАР

Најдобра Заштита за вашиот дрвени, ламинат, и tiled подови & мебел од оштетување.Нашите опфаќа создаде силн

Нето Тежина : 11g; Пакет Содржина : 100(+ / 2%)компјутери x Мебел Заштита Подлога.Име На Производ : Мебел Заштита

Полиестер.Нема повеќе треснувајќи, лизгање, вибрации и бучава!.Црна Филц, 3 / 8" Дијаметар, 1 / 8" Висина, Напр

5 x 120 инчи, вкупната должина е 480 инчи, и дебелина околу 3 мм / 0.12 инчен; Можете да ја исечете ги во било која

[ОДЛИЧНА ИЗОЛАЦИЈА ПЕНА] На neoprene сунѓерот лепило пена лист се тркалаат прави идеална лагер за алатка гра

На мебел нозе се погодни за софи, кабинети, гардероби, чевли кабинети, бања кабинети, ноќни кабинети и др

Нашите нови силикони стол нога опфаќа додаде чувствува влошки, кои може да го намали отпорот и триење во

Апликација Погоден за нозете на повеќето дрвен мебел како табели, кабинети, столици, софи во домот, кујн

【УБАВА И АНТИ ' РЃА】Прилагодливи мебел нозе орев и конец површина од поцинкуван синтеза, формирање маз

✅ СОВРШЕН ПАР – Овој пакет ги вклучува нашите две најпопуларните групи на EZ се Движи Мебел Слајдови ✅ С

Нето Тежина : 15g; Пакет Содржина : 48pcs x Мебел Заштита Подлога.Име На Производ : Мебел Заштита Подлога.Матер

Лепило браник влошки количина : 90 парчиња (40 парчиња цилиндрична форма, 50 парчиња hemispherical форма); Добар за

Нето Тежина : 11g; Пакет Содржина : 99(+ / 2%)компјутери x Мебел Заштита Подлога.Име На Производ : Мебел Заштита

Потиснат затворање звуците на вратата или décor движење.Употребата на тврди површини за заштита на мебел

ОДЛИЧНО го исклучите ЕФЕКТ : на косата Нога Силиконски Капи Кат Заштитници може да екстремно намалување

Материјал на дното на нашите мебел лизгачот содржи посебни формулиран PTFE материјал.Нека мебел слајд ка

Популарната Големини за Чести Користи Маси, Столици, Клупи, на Крајот Маси, Кабинети, дури и дома décor, мо

Супер во Изведба : Изработени од мек силикон кој ќе се обезбеди високо материјал перформанси од гума бра

Нето Тежина : 54g; Пакет Содржина : 10pcs x Мебел Нога Нокти.Име На Производ : Мебел Нога Нокти; Материјал : Плас

Самолепливи чувствува влошки се лесно да се инсталира и да понудат отпорно на гребење заштита на кабине

[Она што Ќе Добиете] пакетот доаѓа со 10pcs на круг гума браници во 0.94" / 24mm Врвот Кол, 0.75" / 19mm Дното Кол, 1.22" /

Please wait...