0
clear
  • Bonarty 100x Полипропилен Шарки Завртка Покрие Капи Блузи Црно Бело
  • -20%
  • -20%
Bonarty 100x Полипропилен Шарки Завртка Покрие Капи Блузи Црно Бело

Bonarty 100x Полипропилен Шарки Завртка Покрие Капи Блузи Црно Бело

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

Изработени од полипропилен.Едно парче зглоб дизајн.Може да се примени во брод, авијација, автомобил и така натаму.Едноставно кажано на завртката преку дупка, завртка во место и затворете го капа.Погоден за 6g / 8g завртка (3мм-5мм месо тело со дијаметар).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Кревање око орев обезбедува сигурен суспензија и укинување способности и да е изборот на повеќето луѓе.

Кревање око орев обезбедува сигурен суспензија и укинување способности и да е изборот на повеќето луѓе.

Дел од Hillman асортиман #4274 / Label #338 Идеален за виси од средна тежина предмети или hooking поддршка кабли заедн

Please wait...