0
clear
  • NUK Слатко-as-a-Копчето Сјај-in-The-Dark Ортодонтски Pacifiers, 6-18 Месеци, 2 Пакет, Бебе Момчиња
  • -20%
  • -20%
NUK Слатко-as-a-Копчето Сјај-in-The-Dark Ортодонтски Pacifiers, 6-18 Месеци, 2 Пакет, Бебе Момчиња

NUK Слатко-as-a-Копчето Сјај-in-The-Dark Ортодонтски Pacifiers, 6-18 Месеци, 2 Пакет, Бебе Момчиња

DEN 150.96

Достапност
Достапно за нарачка

Ортодонтски брадавица форма е асиметрични со scooped дното : Рамниот за да се овозможи повеќе простор за природни цицање движење, потенок да се намали притисокот на вилицата и забите, и се стеснува да помогне да се спречи заби неусогласеност.Природната форма е обликувана по мајка ми брадавица додека доењето и нема да предизвика брадавица конфузија (врз Основа на Истражување на Пазарот, 2017, тестирани со 307 pacifier корисници).Срце облик на штит совршено се вклопува под бебе нос за лесно да дишат.Пакување од 2 Сјај-in-the-Dark ортодонтски pacifiers; Големина 6-18 месеци.BPA-free; силикони брадавиците; top-управување со машина за миење садови безбедно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

【ХранаОдделение Материјал】бебе pacifiers направен од висок квалитет на храна одделение силиконски матери

Оваа 2 Пакет на Персоналните Pacifiers со името направи голем дар и се совршени за бебе соба, дневна нега, итн.

Pacifier & Pacifier Клип Достапни во 3 различни брадавица форми 06 Месеци или 618 Месеци.НАПРАВЕНИ ВО САД со увезен

Материјал : Силикон Мека Pacifier е направен од 100% безбедно.Имитација на Мајка ми Pacifier : Брадавица Soothie со мек

Нашите pacifiers се одлични за деца и млади години, не само што се движат од 06 месеци, но, исто така, во рамките

Ви посакувам среќен шопинг, ви благодарам.Природни Дрвени Животински Облик Suspender Pacifier Клип Синџир Додат

▽ Материјал : ABS пластика ▽ РЕАЛНИ ТОПОЛ МЕДИУМ ТОНОТ на КОЖАТА : Желби и Соништа, да има убава пријатна с

Боја : Розова Количина : 12 компјутери.Објектот на Мерење : H, 3" x L, 2".Поставен декорација, овие рачно израбо

За најдобри хигиена пракса, pacifiers треба да се користи само за 23 месеци.Брадавица Дизајн Поттикнува прав

На pacifier клипови се комбинираат функција со модата, живописни бои фатени на babys внимание и помогне на беб

Pp + Храна Одделение Силиконски.BPA Free Брадавица : Силикон брадавица.BPA, и латекс слободни.Безбедна за teething.

Оваа прекрасна Персоналните Pacifier и Pacifier Клип доаѓа со Мини дизајн и име.На Pacifier е BPAFREE.На pacifier се вари без

Голема бебе или туш подарок.Pacifier вели дека Бебето е 1Божиќ.Злато кабелот за бесење.Cloisonné е древна техник

Pacifier & Pacifier Клип Достапни во 3 различни брадавица форми 06 Месеци или 618 Месеци.НАПРАВЕНИ ВО САД со увезен

Кој може да одолее cupcakes!Нашите сопствени Cupcake Teething Играчка и Pacifier Клип Сет вклучува универзалната pacifier к

Погоден за Повеќето Млеко Кофи : Совршено се вклопуваат со млеко кофа, тесно поврзани со барел, нема вода

Гума ќе добие потемна со текот на времето.Со тешки употреба, брадавица се стреми да се прошири.Природна

силикони.Должината на синџирот е умерена, така што ќе може да се завитка околу бебето.Светли бои се обуч

Симпатична pacifier со забите и јазикот дизајн.BPA Free.Силиконска Брадавица.Били Боб Одлуки pacifiers со личноста

Please wait...