0
clear
  • TBWHL Папагал Хранење Чаши Виси Пет Животни од не ' Рѓосувачки Челик Birdcage Чаши Птица Чаши за Кафез Parakeet Птичји Кафез Прибор Погодни за Мали и Средни Птица
  • -20%
  • -20%
TBWHL Папагал Хранење Чаши Виси Пет Животни од не ' Рѓосувачки Челик Birdcage Чаши Птица Чаши за Кафез Parakeet Птичји Кафез Прибор Погодни за Мали и Средни Птица

TBWHL Папагал Хранење Чаши Виси Пет Животни од не ' Рѓосувачки Челик Birdcage Чаши Птица Чаши за Кафез Parakeet

DEN 657.60

Достапност
Достапно за нарачка

УНИКАТЕН ДИЗАЈН - Чаши со клип е повеќе поцврста,Може да се залепи за стојат носителот или птичји кафез.ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ - од не ' Рѓосувачки челик го прави тоа трајни и долг живот.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА И ЧИСТЕЊЕ - Само клип на костур и не мора да се грижите за spillage.ЛЕСЕН ЗА ПТИЦИ ДА ЈАДЕТЕ ИЛИ ПИЕТЕ Две чаши се вклучени во една можат да бидат соодветни за да се одржи храна и пијалок.DEMENSION - Надворешен Дијаметар : 2.4 инчен/6.1 cm, Heigth : 2.3 инчен/5.8 cm,Clamping0.2-1 инчен/ 0.5-2.5 cm.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Израмнување на врвот на сад обезбедува точно измерени примероци.Направени од ФДУ и ЕУ во согласност мат

Направени на чипотпорни бели порцелански (35% Коска порцелан во прав).Капацитет : 7 ОЗ , 200ml.Сончогледот во

Материјал : ABS.Голема големина 300x113mm, тежина 136g.Мала големина 215x113mm, тежина 94g.Нема потреба да се удар на ду

Тешки ABS Пластика Изградба, Мат Црн Финиш.Отстранлив Послужавник, Затворен Капак за да се Задржи Влагата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

2 Sonicare Diamond Clean Батерија Четка за заби (1 Розова Четка Рачка До 3 Недели на животниот Век на Батеријата.Пред

СитеВоЕдно Xbox Една S Интеркулер, Контролер Станица за Полнење и USB ХАБ Проширување.Три Двојна Брзина Кул

Удобен и сигурен.Материјал : гумени / ПВЦ мека гума, со карактеристики на отпорност на триење и добра цвр

✅Врвен Квалитет, Директно Одговара, 2 Дена За Испорака ✅Компатибилност : 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 Рам 1500; 201

Прилагодливи 3 глави широк осветлување област, со 3 прилагодливи глави, нашиот сончев отворено светла мо

УНИВЕРЗАЛНА ТВ КОМПАТИБИЛНОСТ : одговара на повеќето 13" 15" 17" 19" 20" 22" 23" 24" 26" LED Телевизори Рамни Панел Екра

НАЈДОБРИ бранова ДОЛЖИНА КОМБИНАЦИЈА На Vitali ZEN со Полно Тело, Црвено Светло Терапија уредот емитува на

Ова е винил материјал decal за Полно Тело, PS5 Стандард Диск САМО Верзија.НЕ ЗА PS5 Дигитално Издание.Висок кв

Младоженецот вашата брада да имаат убав здрав сјај Нашите брада масло ќе го направат вашиот брада супе

ОРАЛНА Б ЧЕТКА ГЛАВА ПОКРИТИЕ ДРЖИ ВАШАТА ЧЕТКА ГЛАВАТА САНИТАРЕН И ПРАШИНА СЛОБОДЕН да Не најдете пра

Производ се продава за истражување или за понатамошно производство, употреба само, не за храна или дрог

Аудио / Видео Кабел; RG6 U Тип Коаксијален Кабел За Поврзување на ТВ / ВИДЕО И ДВД Да Антена Или Кабловска Т

Одлично За Деца Или Возрасни крупните дизајн на оваа расположливиот тоалет седиште опфаќа за максимал

ПАКЕТ СОДРЖИНА Црна комбинацијаформи метални декорации и 1 Компјутер помине пинцети за асистент.МИКС Ф

ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ, ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ, ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Ви се случува да нарачате во ред, најверојатно, ако не

Bling надвор фустан за помалку од еден час.само треба да се применуваат светлина притисок на кристал со то

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Ја СПРЕЧУВА ЅИД MARKS & ШТИТИ од врата на ВРАТА, Ова сатен никел пролет вратата стоп со гума браник ќе го зад

Амбуланта корегирање апликатори розова пенкало (со on / off прекинувач), 6 кутии поголем rhinestones и 2 кутија по

ЦЕЛОСНА ДВИЖЕЊЕ ТВ МОНТАЖА : Можете да навалите на ТВ +5° / 15°, ниво±3°, завртување за 180° со овој ѕид за да с

Вкупна Должина : 15mm / 0.59"; Род Кол : 2.8 mm / 0.11"; Раководител Кол : 6mm / 0.24"; Пакет Содржина : 50pcs x Месинг Мали Н

Highspeed челик алатки се добри за повеќето општа намена апликации, нуди комбинација на цврстина и жилавост

Широко се користи во роботиката, индустриското производство, итн.се многу добри роботски делови.На круж

Двојна глава кристал берач : може да се користи како кристал собирачи и магнетното стапче, се задоволат

Please wait...