0
clear
  • Chakir турски Постелнина Луксуз, Spa и Хотелски Квалитет Премиум турски Памук 6-Парче Крпа Сет (2 x Бања Крпи, 2 x Рака Крпи, 2 x Washcloths) (Брусница)
  • -20%
  • -20%
Chakir турски Постелнина Луксуз, Spa и Хотелски Квалитет Премиум турски Памук 6-Парче Крпа Сет (2 x Бања Крпи, 2 x Рака Крпи, 2 x Washcloths) (Брусница)

Chakir турски Постелнина Луксуз, Spa и Хотелски Квалитет Премиум турски Памук 6-Парче Крпа Сет (2 x Бања Крпи,

DEN 911.76

Достапност
Достапно за нарачка

ВИСОК КВАЛИТЕТ КРПИ : Овие влошки се направени од 100% прстен откачи турски памук, што им овозможува да биде исклучително абсорбента, мека и меки.На мека на допир на овие луксузни и неверојатно кадифен крпи ти овозможува да се чувствуваат спа возвишеност во удобноста на вашиот дом.Двојно stitched полите и природни ткаат гарантира издржливост и сила.НАШАТА РАЗЛИКА : Нашите ексклузивни влошки се направени од совесно собрани долго главен турски памук, што ги прави да стане помек и fluffier со секое миење.СОВЕТИ за НЕГА на : Машина перат крпи.Ние препорачуваме за перење со ладна вода пред првата употреба.Ова ќе предизвика памучни влакна да се отвори и да даде крпи подобро absorbency.Собори сува на ниска топлина или висат нив да се исуши.Ве молиме да не го користите ткаенина омекнувач, суви листови и/или кајгана.Хемикалиите ќе се намалат на мекоста на материјалот.ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ : не сме фан на тешки хемикалии, па ние боја на нашите производи во заверена и искусни објекти за да се обезбеди квалитет и безбеден производ е произведен.СЕТ ВКЛУЧУВА : Ова крпа сет се состои од 2 бања крпи големина 27in.X 54in., 2 рачни крпи големина на 16in.X 30in., и 2 измијте облека големина 13in.X 13in.Овие одлични и функционални мерки се идеални за секојдневна цели на овие крпи.НАПРАВЕН во ТУРЦИЈА.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ОНА што се ВКЛУЧЕНИ : Вклучува 2 бања крпи (27" x 54"), совршен за секоја бања внатре во куќата 100% Памук, Еден И

Камче мрачно детали додава стил и елеганција брзо spruce до секоја бања.Ткаени со ниска пресврт памук коне

4" x 29" 1 Washcloths 12" x 12".Перење пред првата употреба.Измијте со слични бои.Се сврти кон овој сет за кадифен и м

Професионални crimping е внимателно да се направи за да се подобри трајност на крпи Поголеми димензии го пр

На циклуси се мазни и меки, со висока густина, не е лесно да се кука и штета.Лесно да се грижи, машина за ми

100% Вистински Турски Памук ✔ Сет вклучува четири бања лен групи на крпа (13 инчен x 13 инчи) ✔ Овој сет е иде

[100% ПАМУЧНИ ПЕШКИРИ] : Влошки се направени од 100% памук.Двојно stitched : Една страна на крпа се наредат и на др

Овие влошки се направени од Памук.Нашите крпи се познати да се добие дури и помек, fluffier, и повеќе абсорбе

Искуство на супер меки чувство на премиум микрофибер бања крпи против вашата кожа без heft и рефус; за раз

10 Парчиња Вредност Пакет На крпи и washcloths поставува вклучува 2* 30"x60" микрофибер крпи за тело, 2* 16"x28" рака к

Ова апсолутно еколошки чиста крпа е природни влакна.Лен лен туш крпи има многу висока апсорпција капаци

Овие влошки се направени од Памук.Нашите крпи се познати да се добие дури и помек, fluffier, и повеќе абсорбе

Оваа fingertip крпа сет вклучува 4 Парче fingertip крпи на 13 x 13 инчи.Овие крпи е wovened со 100% турски Памук.Тоа е причи

100% Вистински Турски Памук.Ставете се себе си во вистинската хотел и спа квалитет крпи.Вие ќе бидете изне

Совршен за користење во бања, хотел, канцеларија, бањата, салата, плажа, ноктите салон, и базен, и многу по

Бања крпи со бесење циклуси се лесно да се откажам и сува брзо да зачувате место.Во споредба со другите к

Мека на допир, светлина и меки, меки и удобни.Брзо сушење без lint.На seaming се убави и уредни, и на ткаење е ур

Please wait...