0
clear
  • Чикаго Прибор за јадење 4-Парче Основите Steakhouse Нож во Собата, 10, со Рачка, Браун
  • -20%
  • -20%
Чикаго Прибор за јадење 4-Парче Основите Steakhouse Нож во Собата, 10, со Рачка, Браун

Чикаго Прибор за јадење 4-Парче Основите Steakhouse Нож во Собата, 10, со Рачка, Браун

DEN 2169.60

Достапност
Достапно за нарачка

Чикаго Прибор за јадење Основите 4-Парче Стек Нож Сет вклучува четири висок квалитет на стек ножеви испорача професионален квалитет на перформансите на вашето семејство.High-carbon нерѓосувачки челични ножеви се спротивстави на ' рѓа, дамки, и спротивставувајќи, додека Чикаго Прибор за јадење е ексклузивни 25-степен Коси Мелење работ обезбедува оптимални острина.Тројна riveted, природно дрво се справува со функција на ергономски зафат, ви дава целосна контрола.Целосен метал танг обезбедува додаде сила, рамнотежа, и контрола за прецизно сечење, со додадени безбедност и стабилност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

НАЈДОБРИ бранова ДОЛЖИНА КОМБИНАЦИЈА На Vitali ZEN со Полно Тело, Црвено Светло Терапија уредот емитува на

Направени на чипотпорни бели порцелански (35% Коска порцелан во прав).Капацитет : 7 ОЗ , 200ml.Сончогледот во

Вашиот малку готвач ќе мислат дека неговиот или нејзиниот оброк вкус дури и подобро кога тој или таа пом

❤ НЕЗАВИСНИ КОСТЕЦ ❤ Изграден во 44pcs мал блок парчиња, може да се сместат голем број на лажни ноктите.Мо

Одлично За Деца Или Возрасни крупните дизајн на оваа расположливиот тоалет седиште опфаќа за максимал

Материјал : ABS.Голема големина 300x113mm, тежина 136g.Мала големина 215x113mm, тежина 94g.Нема потреба да се удар на ду

Кабел должина : 9.8 Ft(3 M), на 90 Степен И Право Агол BNC Конектор , Кабелот дијаметар : 2,5 mm.Среброто е оближена с

СитеВоЕдно Xbox Една S Интеркулер, Контролер Станица за Полнење и USB ХАБ Проширување.Три Двојна Брзина Кул

????Кифла Cuocake Поддршка Комплет вклучува:тркалање игла х 1,Силикони Кифла чаши x 10,мерење лажица постав

✅Врвен Квалитет, Директно Одговара, 2 Дена За Испорака ✅Компатибилност : 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 Рам 1500; 201

Официјално лиценцирани производ.Квалитетот на материјалите што се користат за сите Wincraft производи.Нав

Сите наши објекти што доаѓаат со целосна година на гаранција.Професионално Направен : XRDS RF е професиона

УНИКАТЕН ДИЗАЈН Чаши со клип е повеќе поцврста,Може да се залепи за стојат носителот или птичји кафез.В

Bling надвор фустан за помалку од еден час.само треба да се применуваат светлина притисок на кристал со то

Вкупна Должина : 15mm / 0.59"; Род Кол : 2.8 mm / 0.11"; Раководител Кол : 6mm / 0.24"; Пакет Содржина : 50pcs x Месинг Мали Н

Израмнување на врвот на сад обезбедува точно измерени примероци.Направени од ФДУ и ЕУ во согласност мат

Please wait...