0
clear
  • ЛЕЛЕ Алое Вера Exfoliating Лицето Измијте W/Четка - Мека, Силиконски Влакна - Пенење Чистење За Сите Типот на Кожата - Хидрат За Мазна Кожа, Помага да се Отстрани Blackheads и Нам
  • -20%
  • -20%
ЛЕЛЕ Алое Вера Exfoliating Лицето Измијте W/Четка - Мека, Силиконски Влакна - Пенење Чистење За Сите Типот на Кожата - Хидрат За Мазна Кожа, Помага да се Отстрани Blackheads и Нам

ЛЕЛЕ Алое Вера Exfoliating Лицето Измијте W/Четка - Мека, Силиконски Влакна - Пенење Чистење За Сите Типот на Кожата

DEN 358.80

Достапност
Достапно за нарачка

Силиконски Влакна : Одличен прилог на нашите природни лицето измијте за сите типови на кожа, вклучувајќи ги и чувствителна кожа.Дава вашето лице подлабоко пора чистење за да разлиствам и се измијат нечистотија & вишокот на масло.Помага да се стегне се отвори порите и да се зголеми заштита на кожата.На хидратација : Хидратација е еден од клучните елементи во постигнување и одржување на беспрекорна кожа.Ние сме направени сигурни дека секој од нашите состојки обезбедува хидратација поддршка за да се задржи вашата кожа moisturized - чувство на помека, енергична, еластични, и plumper.Мека, Еластична Кожа : Алое Вера помага во вашата кожа е природниот процесот на регенерација, која им помага на вашето тело да ги поправи оштетените клетки на кожата.Витаминот C помага на вашата кожа се брани против слободните радикали и исто така помага и во намалување кафени дамки.Намалување на ситните Линии и Брчките се : Витамин Ц содржи многу на анти-стареењето својства, кои помагаат да се намали предвремено стареење на кожата кои се резултат на брчките.Витаминот Ц, исто така, помага во намалување на предвремени брчки со стимулирање на раст на колаген.Природните Состојки : ЛЕЛЕ Алое Вера Лицето Измијте НЕ содржи сулфати, алкохол, или слични штетни состојки кои ќе се исуши кожата, оставајќи го ви со воспалена и тесна кожа се чувствуваат.Добиете повеќе влага без тешки пенливата да се направи вашиот шише трае подолго!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

1 Парче 10 Унца (296ml).Длабоко Ја Чисти Порите И Освежува,.Ги Отстранува Шминка,.Нема Потреба Да Се Измијат,.

Навлажнувачки & чистење во исто време : Ова специјално формулиран за чистење помага расчистуваме нечист

Развиен со дерматолозите, Cera Ve Хидратантен Micellar Вода Ултра Нежно Чистење нуди 3 во 1 формула : чисти, хидр

Овој нежен неcomedogenic лицето измијте е маслослободни и противалергиски, и може да се чисти, па тоа нема да

НАЈДОБАР АНТИСТАРЕЕЊЕТО ЛИЦЕТО ИЗМИЈТЕ : нежно чистење која се отстранува масла, шминка, и остатоци как

C ЧИСТА е деликатна чистење, кои нежно bathes на кожа со свеж Витамин Ц, растенија и прекрасен Витамин Ц Естр

Секојдневно чистење на лицето, кои нежно ја чисти и ја обновува кожата.Природно лесна и погодна за сите

Има смирувачки ефект.Ревитализира кожата.Направени со природни Краставица.Длабоко чистење пена.Количи

3парче Clean & Clear Секојдневна нега на кожата Essentials поставите им помага на чистење на кожата, лекување и спр

Исто така, тоа дава многу неспокојот изглед на кожата и ја подобрува кожата, текстура и тон.По отстранув

1 PC Winona Природно за Нега на Кожата, Масло Контрола Ослободување на Смирување Пена за Чистење, Масло Контр

ЧИСТИ, УСЛОВИ & REJUVENATES : Ова хидратантен лицето чистење мие далеку шминка и секојдневниот нечистотии да ј

6.7течност унца цевка на Neutrogena Пора Рафинирање Exfoliating Чистење со glycolic киселина за неспокојот, освежен тен

Тоа отстрани без шминка надсушење или одземање на кожата на нејзините природни масла.Со ефективни омек

За Сува Комбинација На Кожата.Пакет од 5 ,1 мл / 30 ml, секој, 5 мл / 150 ml вкупно, Големина на Примерок.Ознакат

Фабриката cellophane запечатени 125 ml / 4.2 Обратна длабоко exfoliating миење истовремено чисти и exfoliates.Обратна длабо

Обидете се сега и повторно откривање на убавината на класичната за нега на кожата!.Восоккрем познат за д

1 КОМПЈУТЕР Амино Киселина Кристал Пена за Чистење, Масло Контрола Прочистувачките Балансирање Амино К

Чисти длабоко во порите.Освежува без надсушење.Invigorating пенење гел буди сетилата.Клинички докажано да се

Мед Девојка Пенење Лицето Измијте Е Освежување Чистење Пена, Специјално Формулиран За Да Нежно Се Отстр

Please wait...