0
clear
  • Новина Место Дете Престилка со Готвач Шапка Сет (3 Поставете) - Децата Лигавче со Џебот на Кожата-friendly Ткаенини - Готвење, Печење, Сликарство, Обука Носат - Дете Големи
  • -20%
  • -20%
Новина Место Дете Престилка со Готвач Шапка Сет (3 Поставете) - Децата Лигавче со Џебот на Кожата-friendly Ткаенини - Готвење, Печење, Сликарство, Обука Носат - Дете Големи

Новина Место Дете Престилка со Готвач Шапка Сет (3 Поставете) - Децата Лигавче со Џебот на Кожата-friendly Ткаенини

DEN 623.76

Достапност
Достапно за нарачка

✔ ПРЕМИУМ ТКАЕНИНИ - Новина Место дете готвач шапка престилка постави направени од дише премиум полиестер со hemmed рабови.Одличен квалитет, дете-пријателски, и машина перат за лесно расчистување.Идеална облека за вашите деца кои сакаат да ви помогне да се готви во кујната!. ✔ ЗАБАВА & ПРОФЕСИОНАЛНИ - Совршен додаток за teachable моменти, без разлика на времето за печење во кујната, или слика во училницата, или само да ги користите за занаети, изведба фустан-up или костим игра.Се забавуваат и да се остане професионален!. ✔ ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на СИТЕ - Целосно прилагодливи вратот рака и готвач шапка со еластична бенд кој одговара на повеќето големина.Проверете нашата големина препораки за совршено се вклопуваат.Домашна употреба или keepsake избор, исто така Можете и да креирате личен везени престилка поставени од страна на вашиот дизајн!. ✔ ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ Пакет содржи 3 групи на производи, Секој сет содржи 1 престилка и 1 готвач шапка.Убави престилка(18" x 23-1/2") со прилагодливи рака на 24" за возраст 6-12 години и еден голем џеб.И готвач шапка(10" Дијаметар) со еластична бенд во грбот. ✔ ГАРАНЦИЈА - Ние стоиме зад нашите производи!Сите предмети се продаваат од страна на Новина Место доаѓаат со 3-месечен замена гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Удобен и сигурен.Материјал : гумени / ПВЦ мека гума, со карактеристики на отпорност на триење и добра цвр

Големи Димензии Не се лизга Mesk ОрганизаторТоа доаѓа со 4 силиконски влошки на дното да седат мирно во ва

ОРАЛНА Б ЧЕТКА ГЛАВА ПОКРИТИЕ ДРЖИ ВАШАТА ЧЕТКА ГЛАВАТА САНИТАРЕН И ПРАШИНА СЛОБОДЕН да Не најдете пра

Официјално лиценцирани производ.Квалитетот на материјалите што се користат за сите wincraft производи.Нав

Highspeed челик алатки се добри за повеќето општа намена апликации, нуди комбинација на цврстина и жилавост

Големина 65cm * 43cm / 25.6*16.9 инчен, 2 парчиња.Тоа е доволно голем да ги покрие грб на предните седишта многу до

Прилагодливи 3 глави широк осветлување област, со 3 прилагодливи глави, нашиот сончев отворено светла мо

Материјал : ABS.Голема големина 300x113mm, тежина 136g.Мала големина 215x113mm, тежина 94g.Нема потреба да се удар на ду

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Вкупна Должина : 15mm / 0.59"; Род Кол : 2.8 mm / 0.11"; Раководител Кол : 6mm / 0.24"; Пакет Содржина : 50pcs x Месинг Мали Н

Направени на чипотпорни бели порцелански (35% Коска порцелан во прав).Капацитет : 7 ОЗ , 200ml.Сончогледот во

Овие p Hбалансирана, брише не содржат алкохол и да се обезбеди извонредна нега на кожата.Ве молиме не фле

Уникатен articulating ТВ ѕид со заклучување механизам со кој безбедно се држи вашиот ТВ во место.Идеален за RV

ЦЕЛОСНА ДВИЖЕЊЕ ТВ МОНТАЖА : Можете да навалите на ТВ +5° / 15°, ниво±3°, завртување за 180° со овој ѕид за да с

УНИКАТЕН ДИЗАЈН Чаши со клип е повеќе поцврста,Може да се залепи за стојат носителот или птичји кафез.В

Чикаго Прибор за јадење Основите 4Парче Стек Нож Сет вклучува четири висок квалитет на стек ножеви испо

????Кифла Cuocake Поддршка Комплет вклучува:тркалање игла х 1,Силикони Кифла чаши x 10,мерење лажица постав

НАЈДОБРИ бранова ДОЛЖИНА КОМБИНАЦИЈА На Vitali ZEN со Полно Тело, Црвено Светло Терапија уредот емитува на

Вашиот малку готвач ќе мислат дека неговиот или нејзиниот оброк вкус дури и подобро кога тој или таа пом

❤ НЕЗАВИСНИ КОСТЕЦ ❤ Изграден во 44pcs мал блок парчиња, може да се сместат голем број на лажни ноктите.Мо

Двојна глава кристал берач : може да се користи како кристал собирачи и магнетното стапче, се задоволат

Meshed преден панел за зголемена доза на амбиентниот кул воздух.Поддржува матични плочи за мали профил гра

КОМПАТИБИЛЕН ОТПАДОЦИ КУТИЈА : На Pet Safe Замена Пишам Влошки се компатибилни со Pet Safe Делукс Кристал Отпад

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Официјално лиценцирани производ.Квалитетот на материјалите што се користат за сите Wincraft производи.Нав

УНИВЕРЗАЛНА ТВ КОМПАТИБИЛНОСТ : одговара на повеќето 13" 15" 17" 19" 20" 22" 23" 24" 26" LED Телевизори Рамни Панел Екра

Аудио / Видео Кабел; RG6 U Тип Коаксијален Кабел За Поврзување на ТВ / ВИДЕО И ДВД Да Антена Или Кабловска Т

СитеВоЕдно Xbox Една S Интеркулер, Контролер Станица за Полнење и USB ХАБ Проширување.Три Двојна Брзина Кул

Тешки ABS Пластика Изградба, Мат Црн Финиш.Отстранлив Послужавник, Затворен Капак за да се Задржи Влагата

Please wait...