0
clear
  • AOOCEEPAW 10pcs/Set Градина Операција на Отворено во Затворено Мачка Куче Scat Мат Prickle Одвраќање Уреди
  • -20%
  • -20%
AOOCEEPAW 10pcs/Set Градина Операција на Отворено во Затворено Мачка Куче Scat Мат Prickle Одвраќање Уреди

AOOCEEPAW 10pcs/Set Градина Операција на Отворено во Затворено Мачка Куче Scat Мат Prickle Одвраќање Уреди

DEN 575.76

Достапност
Достапно за нарачка

можете да ги покрие голем простор во вашата градина.Направени со пластични шила дека нема да му наштети на животните, но доволно за да ги задржи подалеку.Секој scat мат за мачки карактеристики 1 инчен високи пластични шила кои ќе бидат доволно високи за да ги одврати било здодевните critter, мачка или куче од каде и да сакате.Нема да пирс на кожата или шепи, но ќе го боли доволно, па тие никогаш немој да се вратат назад.Вашиот кучиња или мачки : Користење насекаде околу вашата куќа, на каучот, countertops, градина кревети, низ дрвјата, и никаде на друго место сакате да го заштитите вашето домашно милениче од се случува.Место на врвот на каучот кога сте на работа, па вашите кучиња или мачки не се добие нивното насекаде.Издржлив Материјал : Безбедно, материјалот што ќе ги одврати вашите миленици, но не и наштети на нив.Можете лесно може да го намали секој квадратен мачка scat мат во ленти или помали парчиња за да се вклопи во било кој простор ќе им треба.Лесен за Користење : Лесен и флексибилен материјал да биде поставен на било која површина.Можете да се создаде голема површина со секоја мачка одвраќање уред или да ги користат сите одделно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

2 Sonicare Diamond Clean Батерија Четка за заби (1 Розова Четка Рачка До 3 Недели на животниот Век на Батеријата.Пред

Чикаго Прибор за јадење Основите 4Парче Стек Нож Сет вклучува четири висок квалитет на стек ножеви испо

Прилагодливи 3 глави широк осветлување област, со 3 прилагодливи глави, нашиот сончев отворено светла мо

Двојна глава кристал берач : може да се користи како кристал собирачи и магнетното стапче, се задоволат

Bling надвор фустан за помалку од еден час.само треба да се применуваат светлина притисок на кристал со то

ОРАЛНА Б ЧЕТКА ГЛАВА ПОКРИТИЕ ДРЖИ ВАШАТА ЧЕТКА ГЛАВАТА САНИТАРЕН И ПРАШИНА СЛОБОДЕН да Не најдете пра

Уникатен articulating ТВ ѕид со заклучување механизам со кој безбедно се држи вашиот ТВ во место.Идеален за RV

Дизајниран во соработка со Bungie за употреба во Судбината на универзумот.Хибрид палецот површината дизај

Вашиот малку готвач ќе мислат дека неговиот или нејзиниот оброк вкус дури и подобро кога тој или таа пом

СитеВоЕдно Xbox Една S Интеркулер, Контролер Станица за Полнење и USB ХАБ Проширување.Три Двојна Брзина Кул

СЕТ ВКЛУЧУВА : 6парче Стек Ножеви, Материјал : не ' Рѓосувачки Челик + Маслиново Дрво.КАРАКТЕРИСТИКИ : Оста

Материјал : ABS.Голема големина 300x113mm, тежина 136g.Мала големина 215x113mm, тежина 94g.Нема потреба да се удар на ду

Кабел должина : 9.8 Ft(3 M), на 90 Степен И Право Агол BNC Конектор , Кабелот дијаметар : 2,5 mm.Среброто е оближена с

Webril nonwoven материјал е уникатен, висок квалитет на ткаенина.Нашите ексклузивни felting процес произведува 100%

НАЈДОБРИ бранова ДОЛЖИНА КОМБИНАЦИЈА На Vitali ZEN со Полно Тело, Црвено Светло Терапија уредот емитува на

ПАКЕТ СОДРЖИНА Црна комбинацијаформи метални декорации и 1 Компјутер помине пинцети за асистент.МИКС Ф

Амбуланта корегирање апликатори розова пенкало (со on / off прекинувач), 6 кутии поголем rhinestones и 2 кутија по

❤ НЕЗАВИСНИ КОСТЕЦ ❤ Изграден во 44pcs мал блок парчиња, може да се сместат голем број на лажни ноктите.Мо

Силни МагнетниВисок квалитет цинк легура материјал, потешки и повеќе здрав метална врата тапа.Магнетно

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

ЦЕЛОСНА ДВИЖЕЊЕ ТВ МОНТАЖА : Можете да навалите на ТВ +5° / 15°, ниво±3°, завртување за 180° со овој ѕид за да с

????Кифла Cuocake Поддршка Комплет вклучува:тркалање игла х 1,Силикони Кифла чаши x 10,мерење лажица постав

Удобен и сигурен.Материјал : гумени / ПВЦ мека гума, со карактеристики на отпорност на триење и добра цвр

Големина 65cm * 43cm / 25.6*16.9 инчен, 2 парчиња.Тоа е доволно голем да ги покрие грб на предните седишта многу до

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Please wait...