0
clear
  • Спајс Тегла, Прав Shaker Тегла од не ' Рѓосувачки Челик парична Казна Мрежа Shaker Шлаг Шеќер во Прав Брашно Чоколадно Кафе Sifter Sprinkler за Кујна Печење Материјали 8X6CM
  • -20%
  • -20%
Спајс Тегла, Прав Shaker Тегла од не ' Рѓосувачки Челик парична Казна Мрежа Shaker Шлаг Шеќер во Прав Брашно Чоколадно Кафе Sifter Sprinkler за Кујна Печење Материјали 8X6CM

Спајс Тегла, Прав Shaker Тегла од не ' Рѓосувачки Челик парична Казна Мрежа Shaker Шлаг Шеќер во Прав Брашно Чоколадно

DEN 1159.44

Достапност
Достапно за нарачка

СПАСИ ТОНИ НА ПРОСТОРОТ НА КОНТРА - компактен и пренослив дизајн на нашите билки и зачини рек седи на шанкот, без да се земаат премногу простор, а тоа се совпаѓа рамномерно со остатокот од вашите апарати.Тоа е многу корисна и го ослободува до просторот за чување на други готвење состојки.DIY десерт асистент, украсување, колачи, cupcakes, шеќер sieves, убава tools да се направи изглед повеќе атрактивни.Направени од високо - квалитетни нерѓосувачки челик, со анти - корозија и.Голема чоколадо сито, цимет sprinkler на топло чоколадо, cappuccino, десерт.Парична казна и парична казна мрежа, единствен во прав, dredge може да го подобри вкусот на кафе, сладолед или торта.Едноставен дизајн, мазна внатре, единствен во прав дупка големина, мазна прав, без затнување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Лесно да се мијат : На рачно изработени брашно сито може да се мијат во вода, лесен и брз.Подобрување на р

Тоа можат да го издржат микробранови печки, dishwashers и замрзнувачи.Тоа е одлична замена за стакло фрлаат к

Тоа се направени од храна одделение акрилик материјал.Тоа е издржлив, носатотпорни, и може да се користи

Брод Тежина : 24 кг.База Материјал : Стакло.Капа Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Капацитет : 12 мл.Поклопец

Материјал : направен од висок квалитет на храна одделение 304 од не 'рѓосувачки челик, трајни,' рѓа доказ и

[Трајни] од Нерѓосувачки челик материјал се со парична казна мрежа вметнете се шири содржината лесно и

Шеќер сад со капак мерки 4.1 инчен висока (со капак) x 4.5 инчен дијаметар и има 10.6 унци.Висок отпуштен керам

Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објекто

Материјал : направен од висок квалитет на храна одделение 304 од не 'рѓосувачки челик, трајни,' рѓа доказ и

Соодветна големина : големината на шеќер shaker е погоден за повеќето брашно, со шеќер во прав сад е лесно д

Лесно да се со вода и секогаш чувајте светло како нови.Густа прави дупка во прав за да биде попрскана едн

МЕРКИ И СТРУКТУРА Ова shaker мерки околу 31 / 2 инчи висок со 21 / 8 инчи во дијаметар.Постои заврткана врвот, И

Густа прави дупка во прав за да биде попрскана еднакво на кафе или торта.Лесно да се чисти со вода и секо

Тенки и фини мрежа, прав рамномерно, на dredgers може да го подобри вкусот на вашето кафе, сладолед или торта.

Шеќер shaker со дозирање капак е идеален за домаќинство и за секојдневна употреба.Направени од високо квал

Мултифункција,голема малку sifter за чоколадо / цимет sprinkler на врвот на топло чоколадо, cappuccinos, десерти.Тенк

Тоа е вашиот најдобар избор за да го направите DIY кафе и бели печива и да се направи вашиот живот смешно и

Please wait...