0
clear
  • Удобен Едноставност 180° Преносни LED Светилка Око-се Грижат Чувствителни на Допир за Контрола на Маса Светилка Компактен Dimmable Канцеларија Читање Светлина Биро Свет?
  • -20%
  • -20%
Удобен Едноставност 180° Преносни LED Светилка Око-се Грижат Чувствителни на Допир за Контрола на Маса Светилка Компактен Dimmable Канцеларија Читање Светлина Биро Свет?

Удобен Едноставност 180° Преносни LED Светилка Око-се Грижат Чувствителни на Допир за Контрола на Маса Светилка

DEN 1632.00

Достапност
Достапно за нарачка

▶Изработен од ABS+PP , ПРЕДВОДЕНА табела Светилка создава подеднакво удобно и мека светлина.Без треперење, не вртоглавица светлина, без сенка, која избегнува замор на очите предизвикани од треперење на светлината и груби сјајот ефикасно. ▶14*36cm(5.5*14.2 инчен).Rotate LED табела светилка рака до 180 Степен или зглобот на база од 100 Степен за повеќе директна осветлување. ▶Поддржуваат Bluetooth да се игра на музика.Stepless затемнување дизајн, слободен избор на светлината и светлината боја,обезбедување идеален нивоа на светлина за работа, учење, читање и релаксирачки. ▶Допре Сензорот Вклучете се применува на оваа студија светла, 30 минути редовни light off.Мемориска функција значи дека brightness /осветлување режим ќе остане кога е вклучена следниот пат. ▶Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да не известите на e-mail во времето и ние ќе ви одговори и да ги реши тоа во рок од 24 часа.ви благодариме за доаѓање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【30 Видови на Светлината 】– ВОДЕНА маса светилка со менгеме има 3 боја температури (свеќа / топло бела / к

▶Направени од auminum и пластика , ПРЕДВОДЕНА табела Светилка создава подеднакво удобно и мека светлина.Бе

Иновативниот дизајн, пријатни бои, таписерии изработка, добри подароци, бизнис колеги, клиенти, пријате

Големина : 4.3"W x 10.2"Х Dimmer : Вклучени.Материјал : Алуминиум.Светилка Извор : ЛЕР.Вкупно Wattage : 1 watts.Фитил од Grayp

ДОБРО ДОМАЌИНСТВО ПЕЧАТ : Ова Ott Lite светилка заработил Добра домашна работа Печат и е соработка со здрав

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

☆Намали Стакло База.Дувачкиот Заврши Метал Акценти на База, Finial, и Светилка Вратот ☆OnOff Приклучок За Пр

25 кг Пакет Големина : 67 CM*57 CM*30 CMSwitch : Онлајн притиснете плоча switch + повлече синџир switch Светилки И Фенери из

Ако имате било какви прашања во врска со купување или не сте 100% задоволни, ве молиме слободно контактира

Извор на светлина може да биде вклучен со едно копче, и работата е едноставна.Ве молиме да бидат сигурни

????【5 Режими на Основниот стил за мажи, жени, тинејџерите, децата, учениците и студентите...

Тифани Стил Уметност Стакло Геометриски Облик Сенка Тифани стил геометриски облик сенка направени на

★ Ексклузивни Окозаштита на Технологија : Иновативни LGP (светлина водич панел) од страна наемитирачки т

Силна метал менгеме се отвора за 2.Совршен за музика стои, pianos, канцелариски маси, компјутерски бироа и hea

Безжични полнење function Charging мобилни телефони со безжично полнење функција, исто така, може да ја полните

Вистински Тифани светилки, скапоцени рачно изработени изработка како класичен век, на абажур е направе

2,200 LUMENS СВЕТЛО & 20" ШИРОК СЕНКА одличен извор на светлина со 24 Watts.Со боја температура на 5600 K6000 K и CRI на 80, т

Елегантни и Флексибилен Дизајн : заградата донесува со мека, трајни и 360 степени rotatable Силиконска гума за

Во споредба со обичните табела светилки, HAILOLY gooseneck светилки имаат повеќе од светлината опции.Светлинат

Материјал : смола; Процес : боја.Квалитетот смоли светилка тело, нежна текстура, украсни силна, метал тав

▶Изработен од ABS+PP , ПРЕДВОДЕНА табела Светилка создава подеднакво удобно и мека светлина.Без треперење

▶Изработени од АБС , ПРЕДВОДЕНА табела Светилка создава подеднакво удобно и мека светлина.Без треперењ

Clip‑за ламба, лесно може да се стегната на маса, агол е прилагодлив, ги задоволат вашите различни потреби

На Тифани абажур е направен од високоодделение црква стакло,рачно поставување,ножот добиеше,изгорена,н

LED нема штетни светлина зрачење како светлина загадувањето, и тоа е поудобно да ги заштитат очите.Трибој

Топло и романтична ноќ светлина : го Стави на вашиот кревет за да ви овозможи со топла и пријатна светлин

Напомена : Сите ПРЕДВОДЕНА допир светилки во нашата продавница се мерени рачно, а не се мали грешки, кои

Адаптер x 1.Ви овозможува лесно да ги осветлува секој агол да ги задоволи вашите барања.допирање на копче

Опремување со повеќето широко се користи E27 капа, лесно да се најде замена, ако на сијалицата скршени, мо

Please wait...