0
clear
  • Д. Т. ENERGIC 7ft Олимписки Barbell Бар Оптоварување 1500-lbs Капацитет на Располагање, за Салата Дома Вежби, Кревање, Powerlifting
  • -20%
  • -20%
Д. Т. ENERGIC 7ft Олимписки Barbell Бар Оптоварување 1500-lbs Капацитет на Располагање, за Салата Дома Вежби, Кревање, Powerlifting

Д. Т. ENERGIC 7ft Олимписки Barbell Бар Оптоварување 1500-lbs Капацитет на Располагање, за Салата Дома Вежби, Кревање,

DEN 4343.76

Достапност
Достапно за нарачка

[Неверојатно Тешки-Должност Изградба] 7ft Олимписки стандард barbell бар направен од термички обработени од легиран челик, што има карактеристики на висока товарот капацитет и флексибилност, црна тешко хром слој може да го подобри цврстина сила на лентата за површината и за заштита на barbell бар од ' рѓа и да се носат. 200,000 PSI затегнувачка цврстина, доволно силна за да се вчита 1500 LBS/680 KG одговара на вашиот најсложените лифтови *Одговара на стандард 2-во тежина плочи*. [Медиум Barbell Knurling] На 28mm зафат вратило со 1.2 mm среден ниво knurling, и има умерена камшик, го зголемува триењето и ја подобрува зафат искуство.На knurling дизајн, исто така може да ефикасно да се намали тензијата на зглобовите и надлактицата, зголемување на безбедноста на спортски и да се обезбеди удобност. [Игла Имајќи го тоа исто така може да го одложи стареењето на мускулите и подобрување на тело за координација.Можете да ги користите дома или во теретана за да го подобрите вашето јадро способност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

2 парчиња c110 бакар рамен автобуска лента, 6mm x 20mm x 75.59 инчен / 1920mm, за Т 1 / 4" x W 4 / 5".Цената е врз основа на воз

1 Pcs c110 бакар рамен автобуска лента, 5мм х 50мм x 74.02 инчен / 1880mm, за Т 1 / 5" x W 2".Цената е врз основа на воздухот

2 парчиња c110 бакар рамен автобуска лента, 6mm x 25мм x 38.58 инчен / 980mm, за Т 1 / 4" x W 1".Бакар рамен барови се корис

Течни Лицето Благ Сапун (Limited Edition).Ги содржи сите предности на Clinique познатиот лицето сапун Обезбедува не

【Материјал】 садот печат е изработен од ABS пластика + 10мм дијаметар лесна челик.Откако заклучен, тоа сам

➤ Дијамант knurled рачка, се зголеми безбедноста и удобноста ➤ Има повеќе од една нога на просторот, може д

На Flantor Густа Пена Перница заштитува вратот и рамото од груба knurling на дигање барови,ја подобрува кои кле

2 парчиња c110 бакар рамен автобуска лента, 6mm x 25мм x 29.92 инчен / 760mm, за Т 1 / 4" x W 1".Бакар рамен барови се корис

Облик : Бар; Материјал : ПВЦ Тип 1; Одделение : Стандард; Поддршка Тип : Обична.Дебелина : 1"; Толеранција На Д

2 парчиња c110 бакар рамен автобуска лента, 3мм x 40mm x 88.58 инчен / 2250mm, за Т 1 / 8" x W 8 / 5".Цената е врз основа на во

2 парчиња c110 бакар рамен автобуска лента, 6mm x 25мм x 60 инчи / 1524mm, за Т 1 / 4" x W 1".Цената е врз основа на воздух

НАМЕНЕТА ЗА ЗАЈАКНУВАЊЕ И ТОНИРАЊЕ на ВАШЕТО ТЕЛО Marela Спорт Фитнес Отпор Бар е Дома Тренингот Опрема за

2 парчиња c110 бакар рамен автобуска лента, 6mm x 25мм x 17.72 инчен / 450mm, за Т 1 / 4" x W 1".Бакар рамен барови се корис

Облик : Бар; Материјал : Acetal Кополимер; Одделение : Стандард; Поддршка Тип : Обична.Дебелина : 4"; Толеранциј

Облик : Бар; Материјал : Acetal Кополимер; Одделение : Стандард; Поддршка Тип : Обична.Дебелина : 11 / 2"; Толеран

Облик : Бар; Материјал : Фрли Акрилик; Одделение : Стандард; Поддршка Тип : Обична.Дебелина : 1 / 16"; Толеранц

На две поглавја имаат рамен, шифрирана ПВЦ фолија на површината за да се заштити од прашина слоеви, пот,

Please wait...