0
clear
  • Во центарот на градот Милениче Снабдување Универзална Отстранлив Птичји Кафез Покрие Дише Приватност Светлина Штит за Мали, Средни и Големи Кафези Здолниште со Уд
  • -20%
  • -20%
Во центарот на градот Милениче Снабдување Универзална Отстранлив Птичји Кафез Покрие Дише Приватност Светлина Штит за Мали, Средни и Големи Кафези Здолниште со Уд

Во центарот на градот Милениче Снабдување Универзална Отстранлив Птичји Кафез Покрие Дише Приватност Светлина Штит

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ефикасно блокови од светлина; овозможува непрекинат сон; врвен квалитет премиум 210 D Полиестер.Дише материјали; полиестер овозможува оптимален проток на воздух; држи вашиот птица удобно и да ги смири.Ролни како Завеса; вклучени фиксација појас овозможува тркалајќи една страна или нагоре-надолу за гледање.Две Рачки опфатени; се наоѓа на врвот на кафез; овозможува лесно покривање и отстранување.Одговара на повеќето птица кафези; Помала големина е 33 x 22.5 x 55 инчи, Поголем големина е 55 x 63 x 69 инч.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Спецификација : Име : Birdcage Color : црна, white Material : пластични + wire Size : околу 21*13*13cm / 8 Поради прирачник за мерење

✦ Материјал : метал✦ Совет : 1.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт...

Целосно монтажни жица mesh врвот може да се заштити вашето домашно милениче од предатори;.Направени од ви

Кафез комплет со сите додатоци за здрав, среќен птица.Одлично за Finches, Canaries, Parakeets, и Lovebirds.Висок ѕид база с

ДАДЕ НАЈДОБАР ПОДАРОК ЗА ПТИЦА домашни Миленичиња птица јаже костур ,совршена декорација за вашиот пти

★Најлон мрежа птичји кафез нетомаска за птичји кафез ★Големина : висина е 11.8 инчен, се вклопува 11.8"13.7" д

1、Преносни и Стилски : Ова патување преносни птичји кафез е многу погодно за секојдневна употреба.Повеќ

ЗАТВОРЕТЕ ОДГОВАРА : На трајни еластична бенд на горниот и долниот дел се задржи catcher цврсто во место за

Мултифункционален : Оваа птица кафез е погоден за домашна и комерцијална употреба Купот на вратата може

БОЈА : вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб страниц

Одржите вашиот дом чист : птицата семе guard здолниште може да се применат за различни делови на вашиот пти

Силна кука дизајн, може да бидат обесени дома и надвор.Материјал : висока јачина на инженеринг пластика;

Нетоксични : нашиот здрав кинолошки е метална рамка, која е третирана со мултислој чекан слој, кој им пом

Одржите вашиот дом чист : птицата семе guard здолниште може да се применат за различни делови на вашиот пти

Средни птичји кафез.Заврши со додатоци.Квалитет на дизајн и материјали.Практичен и лесен за чистење...

Голем Птичји Кафез за Големи Macaws НЕ БАЗА 3050% Звук Намалување.направен во САД.Ако превозот во ЊУЈОРК, ние

Најдобро Одговара За : Финч, Канарските, Parakeet, Cockatiel, Мали Conure.Надворешни Димензии : 32"x21"x74" Внатрешни рабо

Рачно мерење на големината, може да има некои мали грешки, ве молиме обратете се на вистинскиот производ

Ве молиме потврдете го големината и бојата пред купување Поради разликата помеѓу светлината и снимање

【2 Воpack】Црно и бело!Тоа му дава на вашиот птици повеќе избори, исто како и носат различни облека.Во прил

Викторија Врвот.Отстранлив Семе чувари.Движете надвор фах & решетки за лесно чистење.Објектот Пакет теж

【Материјал】Направени од најлон мрежа, грациозен, лесен за употреба 【Силна Еластичност】 Unstretched големи

Please wait...