0
clear
  • MontVoo-Бања Мат Килим-Гума Не се Лизга Брзо Сува Супер Абсорбента Тенка Бања Килими Одговара Под Врата-Перат Бања патосници-Туш Килим за Пред Када,Туш Соба,Мијалник 17x2
  • -20%
  • -20%
MontVoo-Бања Мат Килим-Гума Не се Лизга Брзо Сува Супер Абсорбента Тенка Бања Килими Одговара Под Врата-Перат Бања патосници-Туш Килим за Пред Када,Туш Соба,Мијалник 17x2

MontVoo-Бања Мат Килим-Гума Не се Лизга Брзо Сува Супер Абсорбента Тенка Бања Килими Одговара Под Врата-Перат Бања

DEN 551.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Брзо се Апсорбира & Брзо Сушење】Ова е мека верзија на diatomaceous земјата бања мат.Бања килим може да си го цица до капе вода во рок од 0.5 за вториот кога ќе излезе од кадата или туш.Откако ќе излегов, водени жигови ќе исчезне во рок од неколку минути, како кога тоа никогаш не биле мокри. 【Нечистотија-Отпор и Издржливи】Овие магијата бања душеци се дизајнирани со Faux велур површината.Никогаш нема да се пречи од страна на влакна намалувањето или нејасни pilling проблеми, како традиционалните жанила бања патосници.Затоа, оваа гума бања килим е многу повеќе трајни без проблеми предизвикани од влакна, како пролевање, одѕвонуваше, спреј, нечистотија или коса се крие. 【Совршен Анти-Лизга на Влажна Кат】 100 проценти висок квалитет на резервната гума бања душеци.Тоа може да зафат на влажна и мазна кат цврсто и flatly без лизгање или виткање нагоре, се минимизира ризикот од лизгање на деца и стари лица.Побрзајте да се каже збогум на традиционалните лизгава TPE/TPR поддржан бања килими за бања. 【Лесно да се Чисти】Поради ќелави new-tech слој, вода evaporates брзо, нечистотија и косата не може да се закачите на површината.Затоа, не треба да се исуши или да се исчисти перат бања мат секој ден.Ако сакате да го чистите по долго време користење, едноставно ги перат бања килими со влажна крпа, или исплакнете ја со туш млазницата.Бања килим за бања изгледа како добро што ново сега. 【Широка Употреба】Тоа е повеќе од мат за бања.Можете да го користите секаде каде што тоа е лесно да се навлажни или каде сакате да го додадете топлина на нозете.Како тенка бања килими одговара под вратата, тоа може да биде перална мат, кујна мат, пет хранење мат, биро мат, пред да потоне мат, rv бања мат итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

24 ИНЧИ ШИРОКА x 16 ИНЧИ ДОЛГ / 60 x 40 СМ.Висок квалитет, мека кадифен површината со анти лизга поддршка.СОВР

Мека и кадифен материјал : Секој пакет содржи 1 парче 20" W×31.5" L бања мат направени од мека микрофибер.Овој

Жанила.Мека и Кадифен Жанила : поглезите вашите нозе со softest, coziest жанила; дебели и кадифен куп помага да с

Нашата бања килими се направени од супер меки, absorbant материјал кој ви даде максимална удобност при добив

Големина : 16" W X 24" L (40cm*60см).Материјал : Полиестер (Безопасни、Не сунѓерот、Абсорбента、Мека、Нема ДА Исче

85% Полиестер, 15% Polymide.Увезени.Микрофибер shag бања килим во Seafoam Зелена обезбедува удобно кадифен место да

Мека и кадифен материјал : Секој пакет содржи 1 парче 20" W×31.5" L бања мат направени од мека микрофибер.Овој

Бања мат мека микрофибер супер абсорбента вода по туш, водата НЕ остане на површината на бања мат 【ПРОФ

Претпазливост : не ставајте мат на влажна површина.8 инчи бања мат + 17x24 инчи бања мат) се направени на зад

100% Памук.Изработени од 100% премија памучен материјал; Круг мат мерки 30"L x 30"В Стилски бања килим, што ви да

МЕКИ И НЕПРОПАДНА : 17.7 X29.5 Инчен / 45*75см,Нашиот кат мат е да се направи на мека корални сомот,тоа обезбедув

24 ИНЧИ ШИРОКА x 16 ИНЧИ ДОЛГ / 60 x 40 СМ.Висок квалитет, мека кадифен површината со анти лизга поддршка.СОВР

【Екстра Мекост И Издржливи】 На Мемориска Пена бања мат групи се составени од 3 слоеви : ткаенина слој, с

24 ИНЧИ ШИРОКА x 16 ИНЧИ ДОЛГ / 60 x 40 СМ.Висок квалитет, мека кадифен површината со анти лизга поддршка.СОВР

Заштитете ги вашите нозе од студот подот во исто време ја заштитува вашата кат од влага 【ПРОФЕСИОНАЛНО

за разлика од другите брендови каде гумена подлога има тенденција да се носат и кора исклучување по одр

ВКЛУЧУВА две ултра мека бања килими, еден 17"x24" и еден 21"x34".Ултра Мека, Чувствувате Absorbency & Брзо Сушење Ови

Ќе има чувство на поддршка и поголема удобност кога ќе тргнат на тоа.Тоа може да се користи во бањи, хоте

Удобно Material The не се лизга бања мат е многу мека.Нашите килим мат, исто така, може да се вклопи во вашите м

Материјал : Жанила Микрофибер.Soft & Топло : луксузни бања мат (20 X 32 инчи),оваа бања килими за бања прави ваш

85% Полиестер, 15% Polymide.Увезени.Микрофибер shag бања килим во Platinum обезбедува удобно кадифен место да се заст

Пред да го користите, тестот, ако таа работи добро на вашиот наменети за подот на самото место.Нејзините

100% Памук 100% Памук Бања Килим.Нуди исклучителни утеха и поддршка за вашите нозе.Одлично за бања, суета, од

Густината и plushness на нашите куп надминува оној на повеќето други брендови.Ние стоиме зад нашите произво

Големина : 16" W X 24" L (40cm*60см).Материјал : Полиестер (Безопасни、Не сунѓерот、Абсорбента、Мека、Нема ДА Исче

Големина : 16" W X 24" L (40cm*60см).Материјал : Полиестер (Безопасни、Не сунѓерот、Абсорбента、Мека、Нема ДА Исче

【Против Пролизгување Поддршка и Супер Абсорбента】Овој мат карактеристики на антипропадна латекс под

Погоден за хотелот, сауна, бања, фитнес за бања, спална соба, трпезарија, дневна соба, и така натаму.Имајт

24 ИНЧИ ШИРОКА x 16 ИНЧИ ДОЛГ / 60 x 40 СМ.Висок квалитет, мека кадифен површината со анти лизга поддршка.СОВР

❤МЕКА КАДИФЕН SHAG : Pampers твоите нозе!Нашата бања мат карактеристики луксузен, меки и удобни кадифен дека

Please wait...