0
clear
  • COCULER Јога Ремени Црна Вратоврска Боја Еко-Печатени Трајни Премиум Ткаенина Прилагодливи Вежба Ремени за физикална Терапија Пилатес Вежба се Протега Бендови
  • -20%
  • -20%
COCULER Јога Ремени Црна Вратоврска Боја Еко-Печатени Трајни Премиум Ткаенина Прилагодливи Вежба Ремени за физикална Терапија Пилатес Вежба се Протега Бендови

COCULER Јога Ремени Црна Вратоврска Боја Еко-Печатени Трајни Премиум Ткаенина Прилагодливи Вежба Ремени за физикална

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

????Премиум Памук Полиестер Ткаенини : Висок Квалитет На Полиестер-Памук, Материјали, Широк И Дебели Против Пролизгување Својства Се Осигура Дека Нашите Фитнес Бендови Нема Да Се Тркалаат Или Се Лизга Надвор За Време На Вежбање, И Не Ќе Се Намали Нивната Еластичност Кога Се Користи Постојано.Заштита На Животната Средина, Дише И Меки, Па Можете Да Остатокот Увери. ????Флексибилност & Водат : На Јога Се Водат За Рака Обезбедува Потребната Поддршка И Помага Да Се Постигне Подобро Истегнување Без Ризик Од Повреда.Нашите Водат Од Рака Е Совршен За Јогиите Гледа Дека За "Екстра-Рака" Должина. ????Големина : Нашата Јога Бендови За Истегнување Се 14.6" Долг И 3,1" Инчен Широк.На Excercise Рака Е Основен Објект На Јога Опрема И Додатоци За Почетници И Јога Добрите Слично.Можете Да Го Земете Со Вас Каде И Да Одите, Дома, Во Салата Или Во Партии.Заедно Со Вашиот Еластична Бенд, Да Ви Помогне Да Се Качат На Поздрава Патување!. ????Muti-Функција : Еластична Ткаенина Појас Е Многу Погодна За P90x, Крос Фит Јога, Луди Пилатес, Јога Вежби.Ногата Ремени Може Да Ја Зајакне Задникот, Промена На Нозе, Форма Убава Фигура И Ефикасно Да Го Намалите Стресот И Заморот. ????Прилики : Оваа Еластична Бенд Може Да Се Користи За Серии На Вежби, Вклучувајќи Јога, Пилатес, Крстот Се Вклопуваат, Физикална Терапија, Повреда Рехабилитација, Итн.Или Употреба Еластична Бендови За Општа Вежби, Истегнување, Сила За Обука, Топло-Ups, И Дома Вежби.Со Оваа Еластична Бенд, Можете Да Вежба Вашата Нозе, Колкови, Половината, Градите, Грбот, Рамењата, Грбот, Итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Материјал : Ова залак стап со кожени ремени е направен од екопријателски медицински одделение силиконс

Тип : Виси Рака Големина : Покаже како p Icutres Package се Вклучени : 2 Buc*Стомачни мускули обука belt Colour : Како shown Ma

【Отпор Бендови 5pack】 : збир на отпор бендови вклучува пет бои претставуваат различни затегнувачка сила.

Предности на антенски јога : Readjust на spine Reduce болка во грбот и мускулите aches Healthier дигестивниот систем и ли

8 јамка дизајни се обезбеди доволно простор и одберете отпор за да ги задоволат вашите потреби.Погодна з

❤ ♥Материјал : Памук Јаже ❤ ♥Факултативна Боја : Црна, Розова, Виолетова, Црвена Боја ❤ ♥Факултативна

Опис : Двојно поддршка стомачни вежби ремени направени од полиестер се осигура вашата безбедност, а тоа

❤️❤️Рафинирана кожа надворешен слој и парична казна кашмир ткаенина поставата за меко чувство, компл

????Премиум Памук Полиестер Ткаенини : Висок Квалитет На ПолиестерПамук, Материјали, Широк И Дебели Проти

Погоден за секоја фитнес ниво : дали сте почетник или експерт; овие отпор бенд одговара може целосно да г

На сисал влакната наежвам влакна се компресирани заедно со серпентина да се создаде неспоредлив издржл

Повеќефункција : На тренингот на производот се комбинација на модата, функционирањето и перформансите.

Farabi тешки кревање бар ремени со поместена зглоб поддршка.Направен од 100% памук, материјали за совршен гр

[Кожатапријателски материјал] кожата е полиестер памук, внатрешното јадро е висока јачина на полиестер,

КЛИНИЧКИ СЕТ!Вклучува 6 BFR Ракави 2 x Мали, 2 x Медиум, 2 x Големи Мали, Средни, Големи.Мал Сет = 2 Ракави 18 Инчи

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ПАМУЧНА КРПА направени од издржлив памучен материјал.Во споредба со други се водат б

Удобен и лесен за користење, повеќе начини да се водат и да се подобри тело флексибилност.Лесни пена бло

Врати се Протега : Јога водат бенд ќе биде идеален за помош кога ќе се водат вашиот назад, половината или

ШАРЕНИ ПРИЛАГОДЛИВИ ОТПОР БЕНДОВИ – Жолта (10 lbs), Црвена (15 кг), Сина (20 кг), Грин (25 кг), Црна и бела (30 кг).Бен

Please wait...