0
clear
  • Радосна Готвач: Торта Декорирање
  • -20%
  • -20%
Радосна Готвач: Торта Декорирање

Радосна Готвач: Торта Декорирање

DEN 958.80

Достапност
Достапно за нарачка

Вистински Готвење за Деца : Радосна Готвач производи од Mind Ware се вистински готвење групи за деца дека обезбеди часа на интерактивна семејство забава.Торта Декорирање комплет вклучува алатки за печење и дизајнирање на своите колачи!.Реалниот Живот Вештини : Печење е забавно и наградува начин да им помогне на децата да се изгради вистински-животни вештини како што рецепт следење и вршење на работите за други.Вклучат вашиот семејство со оваа интерактивна комплет за забава роденденски подарок, или само дождливо попладне!.Рацете На Учење : На 2 вида на декорирање совети и 6 рецепт картички им даде на децата на креативни алатки за да се тестираат различни комбинации и дизајни за своите колачи, сите додека вежбате фината моторика вештини и концентрација.Дете Пријателски Рецепт Формат : Разиграното Готвач рецепт картички опфатени со овој сет се дизајнирани со млади готвачи во умот.Мерење чаши и лажици се боја кодирани за олеснување при изборот на вистинскиот.Вклучува : 2 springform тави, 2 обновливи тесто кеси, 4 украсување совети, 3 торта stencils, готвење инструменти е потребно да се пече и мраз, колачи, 6 рецепт картички и инструкции. (4 век и нагоре).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ОРАЛНА Б ЧЕТКА ГЛАВА ПОКРИТИЕ ДРЖИ ВАШАТА ЧЕТКА ГЛАВАТА САНИТАРЕН И ПРАШИНА СЛОБОДЕН да Не најдете пра

Уникатен articulating ТВ ѕид со заклучување механизам со кој безбедно се држи вашиот ТВ во место.Идеален за RV

Израмнување на врвот на сад обезбедува точно измерени примероци.Направени од ФДУ и ЕУ во согласност мат

Големи Димензии Не се лизга Mesk ОрганизаторТоа доаѓа со 4 силиконски влошки на дното да седат мирно во ва

Широко се користи во роботиката, индустриското производство, итн.се многу добри роботски делови.На круж

Webril nonwoven материјал е уникатен, висок квалитет на ткаенина.Нашите ексклузивни felting процес произведува 100%

Материјал : ABS.Голема големина 300x113mm, тежина 136g.Мала големина 215x113mm, тежина 94g.Нема потреба да се удар на ду

ПАКЕТ СОДРЖИНА Црна комбинацијаформи метални декорации и 1 Компјутер помине пинцети за асистент.МИКС Ф

Чикаго Прибор за јадење Основите 4Парче Стек Нож Сет вклучува четири висок квалитет на стек ножеви испо

Highspeed челик алатки се добри за повеќето општа намена апликации, нуди комбинација на цврстина и жилавост

Аудио / Видео Кабел; RG6 U Тип Коаксијален Кабел За Поврзување на ТВ / ВИДЕО И ДВД Да Антена Или Кабловска Т

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

Ова е винил материјал decal за Полно Тело, PS5 Стандард Диск САМО Верзија.НЕ ЗА PS5 Дигитално Издание.Висок кв

СитеВоЕдно Xbox Една S Интеркулер, Контролер Станица за Полнење и USB ХАБ Проширување.Три Двојна Брзина Кул

Силни МагнетниВисок квалитет цинк легура материјал, потешки и повеќе здрав метална врата тапа.Магнетно

УНИВЕРЗАЛНА ТВ КОМПАТИБИЛНОСТ : одговара на повеќето 13" 15" 17" 19" 20" 22" 23" 24" 26" LED Телевизори Рамни Панел Екра

Пинцети за подигање rhinestones и мали sequins кога создавање на комплицирани детали.Четка е да се исчисти лепак

Помине Уметност за Полнење : Лесно да се применуваат овие, 3 D помине злато шарм на природни или вештачки

Please wait...