0
clear
  • Aodaer Птица Костур Стојат Играчка Птичји Кафез Гранка Костур Додатоци Птица Активност Стојат Птица Гранка за Canaries, Папагали, Parakeets Cockatiels, Conures Macaws
  • -20%
  • -20%
Aodaer Птица Костур Стојат Играчка Птичји Кафез Гранка Костур Додатоци Птица Активност Стојат Птица Гранка за Canaries, Папагали, Parakeets Cockatiels, Conures Macaws

Aodaer Птица Костур Стојат Играчка Птичји Кафез Гранка Костур Додатоци Птица Активност Стојат Птица Гранка за Canaries,

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

Производ содржина : ќе добиете 1 парче на птица костур стојат, вклучувајќи 1 парче на главниот стојат 25 x 2.5 cm / 9.8 x 1 инчи, 4 парчиња на средно поддржува 10 x 1,5 см / 3.9 x 0.6 инчи, 2 парчиња круг железни плочи, дијаметар на железна плоча е 3 cm / 1.1 инчи, 1 парче метал крило во облик на орев.Добар материјал : птицата гранка костур додатоци се изработени од природни бодлив пепел дрво без масло боја, безбеден за вашите птици, површината на птица гранка е груба, но нема трње, на птица канџи може цврсто да се држиш, не треба да се грижите за повреда на вашите птици, птицата активност стојат им помага на птици вежбање и здрава, идеален за pecking и играње.Лесен за инсталација : секоја птица гранка е опремена со метална крило во облик на орев и вграден во болт, можете лесно може да се зацврсти на птица костур застане на кафез со користење на ореви и круг железни плочи, со погодност за вас.Простор за проширување на : птицата костур стојат може да биде инсталиран внатре или надвор од кафезот за екстра простор за живеење, птицата активност стојат можат да се сместат 3 до 4 птици во исто време, широк простор му дава на вашиот птица удобно и релаксирачки чувство, така што вашиот птица има повеќе можности да се игра со едни со други, птица гранка прави вашата прекрасна птици се чувствуваат како ако тие живеат во дивината средина.Погоден за мали птици : оваа птица костур играчка е идеален за вашите птици да костур или игра, на птичји кафез додатоци може да направи да се чувствувате опуштено и да се намали вашиот притисок додека играте со вашите птици, овој производ е погоден за canaries, папагали, parakeets cockatiels, conures macaws и други птици.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Помогне да : Обезбеди вежба за пилешко нозе и стапала се задржи вашата птица клун и исечените нокти прир

Оваа Птица костур може да се вклопат 34 птици во исто време, малата птица повеќе шанса да игра со едни со д

Безбедно и ефикасно скратува вашите птици ноктите со овој Cholla Дрво изгледоткако.Голем е идеален за macaws,

ПРИРОДЕН МАТЕРИЈАЛ : Птица костур е направен од висок квалитет на природен apple дрво, па им овозможува на

Дава часови на активна забава за вашето домашно милениче птица.Единствена форма на костур обезбедува о

Оваа замав е висеше на кафез со три синџири.Не само замав, но исто така и на хабитат за домашни миленици.П

Пакет се вклучени : 1x Папагал Perch Quality Гаранција : Ние го прифаќаме замена за било кршење или фрагментарни

Боречки : направен од природно дрво без боја, нетоксичен и безбеден.груба површина е одлична за фаќање, џ

Птица костур е направен од природно дрво дека го имитира облик на гранки се најде во природата.Активнос

Овој производ може да се создаде дури и повеќе забава за птицата, како што можете да видите на птици preening

Случаен Боја Може да помогне во зголемување на домашни миленици активност простор и подобрување на вит

Пакетот Вклучува : Народна стојат костур x 3, дрвен костур x 6, папагалот стојат * 1 Димензија : птицата стој

【ИДЕАЛНА ИГРАЧКА】идеално место дизајниран за вашиот малку пријатели да се игра и да се искачи, лесно д

5 см / должина*ширина*висина.висок квалитет на природен материјал,дрвени папагал играчка со солидни при

1.>БРОЈ НА КАФЕЗ Птицата Јаже Костур е лесен за користење конектори за да одговара на било која големина

100% ПРИРОДАТА ДРВО : птицата стојат гранки е направен од природно дрво без боја.It' s нетоксични за заштита

Please wait...