0
clear
  • Tripod Израмнување База Половина Топката Брзо Поместување нагоре и Надолу 15 Степени во Било кој правец за Canon Nikon и Други dslr фото Апарати Tripods Monopods со Форумот Меур Ниво
  • -20%
  • -20%
Tripod Израмнување База Половина Топката Брзо Поместување нагоре и Надолу 15 Степени во Било кој правец за Canon Nikon и Други dslr фото Апарати Tripods Monopods со Форумот Меур Ниво

Tripod Израмнување База Половина Топката Брзо Поместување нагоре и Надолу 15 Степени во Било кој правец за Canon

DEN 959.76

Достапност
Достапно за нарачка

►【360 степени Панорамски&Пан 15°】Тоа може да се користи за 360 степени ротација панорама снимање и фотографирање на целосна 360 степени panos и Тоа може да биде поместување нагоре и надолу 15 степени во било која насока. ►【Широк Компатибилност】Широк Компатибилност : Широко се компатибилни со различни фотографска опрема со конвертибилна 1/4" и 3/8" завртка на платформа и е connectable со 3/8" завртка дупка на дното. ►【Материја】Тоа е направен од висок квалитет на алуминиум легура и прецизност обработени со висока прецизност ЦПУ обработка центар.Површината е тешко оксидира, стабилно и издржливи. ►【Лесен за употреба】Изградена-во голема разлика меур ниво за да се обезбеди точна усогласување на хоризонтална рамнина.Компактен дизајн, мали и исклучителна, лесно да се носат. ►【Безбедно Заклучување】3 заклучување со завртки спречува tripod главата од што се движат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тоа непречено тави 360степен и tilts 180 степени и доаѓа со отстранлив, деснодвострано пан рака и 3 / 8 и 1 / 4 инч

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Роман дизајн : На топката главата наопаку дизајн создаде посилна заклучување сила и поголема стабилнос

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Тежина 59 кг.Осветлени Prism Bubble видливи од која било висина или агол.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќ

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Алуминиум Легура Изградба.Пролет Натоварени Rechet Wingnut за да го Заклучите 1 / 4"20 Тема Шраф за монтирање на у

Апсолутно Високото Quality High густина воздухопловство алуминиум легура направени, CNC machining и anodic оксидациј

Сигурно држете ја камерата на tripod за филмот или да пука во поинаков агол, помалку rigidness, повеќе флексибил

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Ниво и да го заклучите вашиот шеф во еден момент без да се водат за исчезнати, а вториот на акција.Уникат

【Висока Стабилност】 : Низок профил топката главата дизајн создаде посилна заклучување сила и поголема

Тип На Производ : Камера Други Додатоци.Пакет Количина : 1 Пакет Димензии : 12.954 cms (L) x 10.668 cms (W) x 9.144 cms (H).Паке

【Широк Компатибилност】 : Со 1 / 4" завртка конец за брзо ослободување плоча, главата може да биде лесно да

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Ниво и да го заклучите вашиот шеф во еден момент без да се водат за исчезнати, а вториот на акција.Уникат

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Алуминиум Материјал : CNC тесни обработка, anodic оксидација третман, силни и издржливи, антикорозија.Три Ду

Функција : кога е деактивирана, вие имате целосна контрола над движењето на топката во сите правци.Рецк

На завртката knob се наоѓа на страната на топката, наместо на дното, носи 15% надолу на гравитацијата центар

Please wait...