0
clear
  • Тајна Лукс Едно Парче Камионот Корито Tonneau Покрие | UC3096L-KXJ | Вклопува 2019 - 2021 Dodge Рам 1500 (KXJ - Црн Дијамант) Не Одговара w/ Мулти-Функција (Сплит) Дел 5' 7 Кревет (67.4)
  • -20%
  • -20%
Тајна Лукс Едно Парче Камионот Корито Tonneau Покрие | UC3096L-KXJ | Вклопува 2019 - 2021 Dodge Рам 1500 (KXJ - Црн Дијамант) Не Одговара w/ Мулти-Функција (Сплит) Дел 5' 7 Кревет (67.4)

Тајна Лукс Едно Парче Камионот Корито Tonneau Покрие | UC3096L-KXJ | Вклопува 2019 - 2021 Dodge Рам 1500 (KXJ -

DEN 1915.20

Достапност
Достапно за нарачка

Се вклопува во 2019 - 2021 Dodge Рам 1500 (KXJ - Црн Дијамант) Не Одговара w/ Мулти-Функција (Сплит) Дел 5' 7" Кревет (67.4").ФАБРИКАТА НАСЛИКАНИ На ЛУКС е боја-одговараше на вашиот камион е фабрика боја работа и живописана во Тајна е state-of-the-art боја објект.ЛЕСНО РАКУВАЊЕ Оваа маска е еден низок профил, Пресврт-Кодот се наоѓа во центарот на ЈУГОИСТОЧНА работи брави на двете страни на камионот корито чување на вашите вредности безбедна и скриени.СИЛНА & ТРАЈНИ Патентираната X-Ефект Инфраструктура Држи Капакот Силна.СТИЛСКИ НИЗОК ПРОФИЛ ЛУКС ДИЗАЈН На корица карактеристики аеродинамичен стил на линии за да се обезбеди стилски, модерен изглед и чувство.Тоа, исто така, има целосна периметар на заптивки за да се обезбеди заштита од елементи - снег, лапавица, или снег.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

FITMENT : ДНК MOTORING Тешко Три Пати Tonneau Покрие Компатибилен со 0918ч Рам 1500 / 1018 Ram меморија 3500 Оваа Надградба Ед

Овие кревет железнички удел џеб опфаќа одговара 2019 2020 Надгради Silverado и GMC Сиера во задниот дел на вашиот

Периметар на гумени печати и внатрешната потрошувачка цевки носат вода подалеку од и надвор од кревето

Се вклопува во 2019 2021 Dodge Рам 1500 (АД Палка Сребро) Не Одговара w / МултиФункција (Сплит) Дел 5' 7" Кревет (67.4").

Се Вклопува 200918, 19 / 20 Класичен Dodge Рам 1500 5' 7" Кревет (67.4").ЕКСТРА ТЕШКО се Добие покритие, која ќе трае Оваа

Се вклопува во 2015 2021 Chevy / GMC Колорадо / Кањонот 5' 3" Кревет (62.7").ПРЕМИУМ & МАТ ЦРНА Ова тешко rollup поклопецот

Се вклопува во 2019 2020 Chevy / GMC Silverado / Сиера, работи w / Multi Pro / Flex задната врата (w / o Јаглерод Про Кревет) 5' 10" К

Се вклопува во 2019 2021 Dodge Ram меморија w / и w / o МултиФункција (Сплит) Дел 6' 4" Кревет (76.3").УЛТРАТЕШКИ ПАНЕЛИ С

Се вклопува во 2015 2021 Chevy / GMC Колорадо / Кањонот 5' 3" Кревет (62.7").ИНДУСТРИСКА СИЛА ВИНИЛ За сигурен кревет з

Инсталација : Лесно Се СтегаНа Тоа се карактеризира со патентиран latch и напнатост систем за да се задржи

Кревет Капи заштита на кревет шини против штета при давање на возило готов фабрички изглед.Заштитете го

Fitment : Одговара 20152022 F150 Пикап, 5.6 ft Styleside Кревет.Xcover е Низок Профил, и седат во внатрешноста на камион со кр

Модел : За Chevy Колорадо ( 2015 2020 ) / GMC Кањон ( 2015 2020 година ).Функција : Исклучително ефикасен за да се подоб

Се вклопува 1999 2006 година, 07 Класичен Chevy / GMC Silverado / Сиера 1500, 199904 2500 HD 6' 6" Кревет (78") 100% КРЕВЕТ ПРИСТАП На Flex

Се вклопува во 2019 2021 Dodge Рам 1500 (KGZ Црна Forrest Зелена) Не Одговара w / МултиФункција (Сплит) Дел 5' 7" Кревет (67.

Please wait...