0
clear
  • MMOBIEL 8 во 1 Магнетни Метал Thumbsticks Аналогни Joysticks Максимална Контрола за PS4, PS4 Тенок, PS4 Про Dualshock, XBOX Еден, XBOX Една Елита, XBOX Една S Црна Вкл. (+) и T8 Torx Шрафцигер
  • -20%
  • -20%
MMOBIEL 8 во 1 Магнетни Метал Thumbsticks Аналогни Joysticks Максимална Контрола за PS4, PS4 Тенок, PS4 Про Dualshock, XBOX Еден, XBOX Една Елита, XBOX Една S Црна Вкл. (+) и T8 Torx Шрафцигер

MMOBIEL 8 во 1 Магнетни Метал Thumbsticks Аналогни Joysticks Максимална Контрола за PS4, PS4 Тенок, PS4 Про Dualshock,

DEN 455.76

Достапност
Достапно за нарачка

Високо Квалитетен Материјал : Направен од Високо Квалитетни Магнетни Метал со Вулканизирана Гума за Максимална Контрола и Професионални Игри Искуство.На магнети во рамките на ротирачки дискови се многу силни, па вие не мора да се грижите дека thumbsticks дојде лабава додека играте.Сет Содржи : Сет Содржи : 3 Поставете Различни Hight Замена Thumbsticks 2 x 17mm Големите Метални Joysticks, 2 × 15mm Медиум Метал Joysticks, 2 x 11mm Мали Метални Joysticks. 2 x Метал Ротирачки Магнетни Дискови кои им овозможуваат на Joysticks да се Држат во местото на Контролер.Вкл. 1 x (+) Шрафцигер и 1 x Torx T8 Шрафцигер.Прилагодливи височини ви овозможи да се игра начинот на кој ви се допаѓа и ви даде прекрасна игра искуство.Компатибилност : Магнетното Joysticks може да се Користи во Veriaty на Контролори, како што се : Playstation 4 PS4, PS4 Тенок, PS4 Про Dualshock 4, XBOX Еден, XBOX Една Елита, XBOX One S, XBOX Еден X/ XBOX Серија X. Подобрување на Вашиот Гејмерски Искуство : Со Текстура и Оптимизиран Дизајн, овие PS4 Dualshock 4 и XBOX Контролер Копчиња се обезбеди подобра контрола и повеќе контрола, со кои се намалуваат рака и палецот замор.Донесе вашите играчки на следното ниво.Висок квалитет на производот од страна на MMOBIEL : Секој дел е тестиран пред пратката.Објектот во Парк.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

УНИВЕРЗАЛНА ТВ КОМПАТИБИЛНОСТ : одговара на повеќето 13" 15" 17" 19" 20" 22" 23" 24" 26" LED Телевизори Рамни Панел Екра

Ја СПРЕЧУВА ЅИД MARKS & ШТИТИ од врата на ВРАТА, Ова сатен никел пролет вратата стоп со гума браник ќе го зад

СитеВоЕдно Xbox Една S Интеркулер, Контролер Станица за Полнење и USB ХАБ Проширување.Три Двојна Брзина Кул

Прилагодливи 3 глави широк осветлување област, со 3 прилагодливи глави, нашиот сончев отворено светла мо

Овие p Hбалансирана, брише не содржат алкохол и да се обезбеди извонредна нега на кожата.Ве молиме не фле

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

можете да ги покрие голем простор во вашата градина.Направени со пластични шила дека нема да му наштети

Големина 65cm * 43cm / 25.6*16.9 инчен, 1pcs.Тоа е доволно голем да ги покрие грб на предните седишта многу добро.По

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

Овој мат има мека и удобна текстура, која може да ги заштити вашите нозе и спречување на повреди.Таписер

Широко се користи во роботиката, индустриското производство, итн.се многу добри роботски делови.На круж

Израмнување на врвот на сад обезбедува точно измерени примероци.Направени од ФДУ и ЕУ во согласност мат

Чикаго Прибор за јадење Основите 4Парче Стек Нож Сет вклучува четири висок квалитет на стек ножеви испо

❤ НЕЗАВИСНИ КОСТЕЦ ❤ Изграден во 44pcs мал блок парчиња, може да се сместат голем број на лажни ноктите.Мо

ЦЕЛОСНА ДВИЖЕЊЕ ТВ МОНТАЖА : Можете да навалите на ТВ +5° / 15°, ниво±3°, завртување за 180° со овој ѕид за да с

НАЈДОБРИ бранова ДОЛЖИНА КОМБИНАЦИЈА На Vitali ZEN со Полно Тело, Црвено Светло Терапија уредот емитува на

Амбуланта корегирање апликатори розова пенкало (со on / off прекинувач), 6 кутии поголем rhinestones и 2 кутија по

УНИКАТЕН ДИЗАЈН Чаши со клип е повеќе поцврста,Може да се залепи за стојат носителот или птичји кафез.В

Силни МагнетниВисок квалитет цинк легура материјал, потешки и повеќе здрав метална врата тапа.Магнетно

Големина 65cm * 43cm / 25.6*16.9 инчен, 2 парчиња.Тоа е доволно голем да ги покрие грб на предните седишта многу до

Please wait...