0
clear
  • uxcell 5Set DC 12V 5mm Пред Жичен поведе со Носителот, Топло Бела Светлина Круг Врвот Јасно Леќа, 8mm Панел Монтажа
  • -20%
  • -20%
uxcell 5Set DC 12V 5mm Пред Жичен поведе со Носителот, Топло Бела Светлина Круг Врвот Јасно Леќа, 8mm Панел Монтажа

uxcell 5Set DC 12V 5mm Пред Жичен поведе со Носителот, Топло Бела Светлина Круг Врвот Јасно Леќа, 8mm Панел Монтажа

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

[Карактеристики] - 5мм Prewired поведе со Светлина Приклучок, Топло Бела Емитуваат Светлина, Јасна леќа, 5 парчиња во вкупно. [Стабилна] - Едноставно се вози со DC 12 V моќност.Светлина од светлината зависи од влезниот напон. [7.87" Доведе] - 7-Core Чист Бакар Жица Води, и со калај-обложена на крајот.Црвена за Анодна и Црна за Катоден. [Претходно вчитани Отпорник] - Благодарение на вградениот отпорник, тие ќе работат постојано со ниска потрошувачка и високи перформанси. [Ослободете ја Вашата Креативност] - За RC хеликоптер, quadcopters, летало, робот оркестарот, walkway осветлување за градење модел, дури и празник декорација, и било DIY проект што може да се замисли.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

УБАВИНАТА ДЕКОРАЦИЈА】 Со 120150 lumens дневна светлина бела светлина, но без дисперзија, висока осветленост G

ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА : До 90% заштеда на вашата електрична сметка, заменувајќи ги традиционалните 60 W блеск

NASEGNGC Тоа е многу лесен за употреба и е погодна за многу цели.Повеќе трајни производи за домашна употреба

Персонализирајте го вашиот дом со стилски амбиент осветлување.AC 120volt LED Црна Светилки Сијалица 9 W се ене

【Заштеда на енергија】 : услугата животот е 10,000 часа Широк спектар на употреба : униформа светлина, мека,

ГРУПА КОНТРОЛА : Bluetooth Smart Вдлабнати LED светлото на рефлекторите може да се постави во различни сцени и гр

Заштеда На Енергија 5 Вати светилки заменува 40 Вати блескаво противвредност, заштедувајќи ви 80% во трошо

Стандард g4 bi pin база, лесно да се замени традиционалните jc халоген крушка, одговара за G4 база осветлување

* Мултифункционални, погоден за дневна соба, спални соби, читална, канцеларии, сала, хотел, teahouse, чај бар,

NASEGNGC Тоа е многу лесен за употреба и е погодна за многу цели.Повеќе трајни производи за домашна употреба

Висока јачина на метал материјал, водоотпорен, dustproof, и отпорен на корозија.Широк спектар на работна тем

NASEGNGC Тоа е многу лесен за употреба и е погодна за многу цели.Повеќе трајни производи за домашна употреба

Цена За : Секоја Светилка База Тип : Минијатурни Оптоварување LED Боја : Бела Светлосен Интензитет : 3300mcd Мо

【ОЧИ ЗАШТИТА & 85+ Висок CRI】G25 LED светилки се донесени некои строги тестови во однос на треперење, strobing, гн

NASEGNGC Тоа е многу лесен за употреба и е погодна за многу цели.Повеќе трајни производи за домашна употреба

Answer : ___________________________ NOTE : Ова E26 LED сијалица не е dimmable, ве молиме да НЕ ја користите оваа сијалица со dimmer switch

NASEGNGC Тоа е многу лесен за употреба и е погодна за многу цели.Повеќе трајни производи за домашна употреба

Светлината изглед : 3000 K (топло бела).Lumens : 630 Користи 80% помалку енергија во споредба со стандарден блеска

Се направи брзо и ефикасно се надополни со оваа LED замена крушка светилка.Го ДОВЕДОА во сијалица нуди ед

Ако имате било какви прашања, вие сте добредојдени да контактирате со нас, ние ќе им помогне на вас како

LED Микробранова сијалица 3 W 360lm еквивалент 40 W 350lm блескаво сијалица, стандарди T7 форма со дијаметар : D22mm*H5

Please wait...