0
clear
  • GWHOLE 8 КОМПЈУТЕРИ Птица Играчки за Parakeets, Папагалот Замав Џвакање Виси Стои Дрвени Играчки Птичји Кафез Додатоци за Папагали Cockatiels Conures Budgies
  • -20%
  • -20%
GWHOLE 8 КОМПЈУТЕРИ Птица Играчки за Parakeets, Папагалот Замав Џвакање Виси Стои Дрвени Играчки Птичји Кафез Додатоци за Папагали Cockatiels Conures Budgies

GWHOLE 8 КОМПЈУТЕРИ Птица Играчки за Parakeets, Папагалот Замав Џвакање Виси Стои Дрвени Играчки Птичји Кафез Додатоци

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

БЕЗБЕДНОСТА на ПРВО место Изработени од не-токсични природно дрво, безбеден за вашите прекрасна папагал да се џвака и да игра.Сите ѕвона се направени од високо квалитетна метал и дизајн на бел устата е затворена, кој не се залепи на птица устата.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА Сите овие птичји кафез додатоци играчки дојде со трајни кука која едноставно може да се закачите на врвот на домашно милениче кафез.ДОБИЕТЕ МНОГУ ЗАБАВА Птици може да се лулаат, џвакањето или остатокот на овие играчки за да ги задоволи нивните физички потреби, така што тие не се досадуваат.На ѕвоно звук може да ги привлече нивното внимание, како и.Се ЗАБАВУВА ВАШИОТ ПТИЦА Овие птичји кафез додатоци се погодни за повеќето мали до средни птици, како што се parakeets, cockatiel, conures, macaws, папагали, љубов птици, Mynah, finches , ананас и др.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ Овие 8 парчиња птичји кафез играчки вклучуваат 1 птица костур стојат, 1 птица скала, 1 птица Hammock, 1 птици во расположението и 4 различни џвакање играчки, ги задоволат сите ваши потреби за вашиот птица папагали.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Овој мат има мека и удобна текстура, која може да ги заштити вашите нозе и спречување на повреди.Таписер

УНИВЕРЗАЛНА ТВ КОМПАТИБИЛНОСТ : одговара на повеќето 13" 15" 17" 19" 20" 22" 23" 24" 26" LED Телевизори Рамни Панел Екра

Уникатен articulating ТВ ѕид со заклучување механизам со кој безбедно се држи вашиот ТВ во место.Идеален за RV

Амбуланта корегирање апликатори розова пенкало (со on / off прекинувач), 6 кутии поголем rhinestones и 2 кутија по

✔ ПРЕМИУМ ТКАЕНИНИ Новина Место дете готвач шапка престилка постави направени од дише премиум полиест

Широко се користи во роботиката, индустриското производство, итн.се многу добри роботски делови.На круж

【Да се изгради на Вашиот "НЕ" Зона】 Ако вашиот непослушен бебиња се подготвени да се предизвик вашите к

ЦЕЛОСНА ДВИЖЕЊЕ ТВ МОНТАЖА : Можете да навалите на ТВ +5° / 15°, ниво±3°, завртување за 180° со овој ѕид за да с

Помине Уметност за Полнење : Лесно да се применуваат овие, 3 D помине злато шарм на природни или вештачки

????Кифла Cuocake Поддршка Комплет вклучува:тркалање игла х 1,Силикони Кифла чаши x 10,мерење лажица постав

ПАКЕТ СОДРЖИНА Црна комбинацијаформи метални декорации и 1 Компјутер помине пинцети за асистент.МИКС Ф

СитеВоЕдно Xbox Една S Интеркулер, Контролер Станица за Полнење и USB ХАБ Проширување.Три Двојна Брзина Кул

Големина 65cm * 43cm / 25.6*16.9 инчен, 2 парчиња.Тоа е доволно голем да ги покрие грб на предните седишта многу до

Големина 65cm * 43cm / 25.6*16.9 инчен, 1pcs.Тоа е доволно голем да ги покрие грб на предните седишта многу добро.По

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Со голем капацитет мачка отпадоци кутија изгледа како вистински глина тенџере.Растенија и делови се вг

Meshed преден панел за зголемена доза на амбиентниот кул воздух.Поддржува матични плочи за мали профил гра

Тен, самоadherent завои направени од еластична ткаенина материјал за дише заштита.Обезбедува поддршка на о

Чикаго Прибор за јадење Основите 4Парче Стек Нож Сет вклучува четири висок квалитет на стек ножеви испо

Highspeed челик алатки се добри за повеќето општа намена апликации, нуди комбинација на цврстина и жилавост

СЕТ ВКЛУЧУВА : 6парче Стек Ножеви, Материјал : не ' Рѓосувачки Челик + Маслиново Дрво.КАРАКТЕРИСТИКИ : Оста

Овие p Hбалансирана, брише не содржат алкохол и да се обезбеди извонредна нега на кожата.Ве молиме не фле

Ова е винил материјал decal за Полно Тело, PS5 Стандард Диск САМО Верзија.НЕ ЗА PS5 Дигитално Издание.Висок кв

Лесен за Употреба Дете Пријателски и Безбедно Печење Групи : Уживајте во вистински печење алатки во гол

НАПРАВЕНИ ЗА АКТИВНИ КУЧИЊА 100% мазна & трајни полиестер, овие јаки се изградени за удобност и акција.Одл

Сите наши објекти што доаѓаат со целосна година на гаранција.Професионално Направен : XRDS RF е професиона

Please wait...