0
clear
  • Paminify Усна Маски Лист Навлажнувачки Кристал Колаген Розова Под Око Маска Гел Анти-Стареењето Око Закрпи Темно Круг Смена 30 Пакети со Кутија,Розова
  • -20%
  • -20%
Paminify Усна Маски Лист Навлажнувачки Кристал Колаген Розова Под Око Маска Гел Анти-Стареењето Око Закрпи Темно Круг Смена 30 Пакети со Кутија,Розова

Paminify Усна Маски Лист Навлажнувачки Кристал Колаген Розова Под Око Маска Гел Анти-Стареењето Око Закрпи Темно

DEN 311.52

Достапност
Достапно за нарачка

НЕЖНО ЗА СИТЕ ТИПОВИ на КОЖА - Нашите безбедно и нежен гел за око маски се погодни за мажите и жените, за секој тип на кожа.Пакување Вклучуваат : 15 пара око маска и 15 компјутери усна маска,со кутија.АНТИ-СТАРЕЕЊЕТО ФОРМУЛА - Нежно јадев, хидрат, се стегне, и да се укине на кожата околу очите, намалување на појавата на брчките, фини линии.ПРИРОДЕН КОЛАГЕН ПОТТИК - Растителна основа на колаген, природни екстракти, и витамини работат заедно за да се стимулира и да се регенерира кожата клетки за борба против знаците на стареење и сонцето штета.ЗБОГАТЕН СО ПРИРОДНА ВЛАГА : око маска за подуени очи постепено ќе се стопи под температурата на телото и брзо продре во кожата,обезбедување на хранливи материи и влага е потребно,да се заврши око исхрана, За нашите колаген око маска,повеќето од неговите екстракти ќе се апсорбира директно и целосно страна на вашата кожа,и без исплакнете бара по употреба.SMOOTHS ДАЛЕКУ ФИНИ ЛИНИИ И БРЧКИ ВЕДНАШ : Ова се концентрирани усна маска третман е дизајниран за да веднаш се спротистави на појавата на сите видови на брчки и фини линии во устата со враќање млади-негување на влага.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

DHC Ревитализација на Влага Ленти 2 пакет работа во само 20 минути за да заличи на кожата и придонесува за п

Обичај се Вклопуваат За Вашиот Генератор Прецизност одговара за Хонда Генератор EU3000is (еквивалент да де

Reinsman.Старател Летаат Маска.Lycra Материјал.Mesh Уши и Очи.УВ Заштита.Reinsman Guardian Летаат Mask Lycra Material Mesh Ушите и Eye

Не Затворање затворање.Рака Мие 100% полиестер влакна.Маски за лице се печатени во целост, и уникатен печа

Џерси Ткаенина Уши.Со Увото и Носот Покриеност.Лесен За Вклучување / Исклучување.Ја Елиминира Светли Зр

Влага рамнотежа тип секојдневна употреба на оваа маска го поттикнува мека, свиленкаста кожа.Јадев сува

ВО ДОМОТ СПАКВАЛИТЕТ ТРЕТМАНИ – Ние сакаме вие да уживате во подмладувањето на вашата кожа и создавање

Пластика.Големина : Околу 25 50 X15 50 X8 50cm, 10 02 X6 09 X3 34in.Совршен за Маскарада партии, Mardi grass, Фестивали, Карнева

Безбедност на Кожата се Грижат : Одлуки со себе може да се обезбеди безбедност и квалитет на маската, без

Не Затворање затворање.Рака Мие 100% полиестер влакна.Маски за лице се печатени во целост, и уникатен печа

возрасни крпа пелена МОЖЕ да СЕ КОРИСТИ ДИРЕКТНО, Добро дизајнирани, нема потреба за други додатоци, се

Џерси Ткаенина Уши.Со Уво Покриеност.Лесен За Вклучување / Исклучување.Ја Елиминира Светли Зраци На Сон

5 КОМБО ЛИСТ МАСКА Нашето лице маски користи 100% degradable маска крпа, и направена од состојки извлечена од р

Совршен додаток за вашиот следен костим!Вклучува : Кофа.Не вклучува бонбони 8" Cauldron Бонбони Кофа.Пластик

Убаво Метал Табличка Капак.Совршен подарок.Направени од алуминиум за издржливост и сила.Функција : 6" x 12"

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Луксузен дневен третман развиена во јапонија која помага да се обезбеди антистареењето бенефиции и под

Кожен Кореја колаген суштината полно лице лицето маска лист 39 комбо пакет 39 различни видови на лицето м

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

8 Инчен / 15 x 20cm Употреба на еластична уво циклуси значи дека тоа одговара на повеќето...

Убаво Метал Табличка Капак.Совршен подарок.Направени од алуминиум за издржливост и сила.Функција : 6" x 12"

ВОДА БОМБА НАВЛАЖНУВАЧКИ ТРЕТМАН МАСКА : брзо и лесно домашна нега да се раѓа со кој никогаш не завршува

Тврд ПВЦ 【Материјал】 : Изработени од тврд ПВЦ материјал,цврсти и издржливи да се носат 【Дизајн】 : Инсп

очите за чистење во чаша парична Казна изработка и креативен изглед се обезбеди нејзината популарност

АКВА содржи чиста Морска вода која е многу ефикасен за еластичноста на кожата и Навлажнувачки.Содржи в

Удобен око маска Третман : Како и повеќето под око третмани кои се нудат во клиники или нега на кожата це

Ве молиме овозможи 1‑3cm грешка поради прирачник за мерење Без хемиски состојки, безбедно и не‑иритирач

Please wait...