0
clear
  • 2 Начин на Радио - GOCOM Бизнис Аналогни Воки Токи за Возрасни Батерија Преносни двонасочна Радио Преголеми Повик Копче со Посебен Полнење на База GA80 Pack 2
  • -20%
  • -20%
2 Начин на Радио - GOCOM Бизнис Аналогни Воки Токи за Возрасни Батерија Преносни двонасочна Радио Преголеми Повик Копче со Посебен Полнење на База GA80 Pack 2

2 Начин на Радио - GOCOM Бизнис Аналогни Воки Токи за Возрасни Батерија Преносни двонасочна Радио Преголеми Повик

DEN 1199.76

Достапност
Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Две начин радија е Голема повик копче, Компактен и лесен тело, едноставно и брзо да го користите.Обезбедува соодветна покриеност во многу средини, воки-токи големина и тежина се најудобна опција за долго се носат.GA80 talkabout погоден за сите вработени на мали и средни претпријатија,опремен со 16 канали и богати карактеристики(Ez Press PTT копчето .GOCOM GA80 Аналогни воки-Токи-Channel lock избегнува случајно копчето промени; работат надвор од кутијата со едни од други; можете да го добиете најдоброто аудио квалитет и силна пенетрација;.VOX може да се отвори директно преку воки токи, не програмирање потребно,Глас активира пренесува функција овозможува вистински раце без операција;.Високо-квалитетни слушалки - подобро анти-мешање, наменета за GOCOM бизнис воки-токи; Посебна полнење база - лесно да се движите, без ограничувања;.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

????Кифла Cuocake Поддршка Комплет вклучува:тркалање игла х 1,Силикони Кифла чаши x 10,мерење лажица постав

Овие p Hбалансирана, брише не содржат алкохол и да се обезбеди извонредна нега на кожата.Ве молиме не фле

Лесен за Употреба Дете Пријателски и Безбедно Печење Групи : Уживајте во вистински печење алатки во гол

Овој мат има мека и удобна текстура, која може да ги заштити вашите нозе и спречување на повреди.Таписер

ОРАЛНА Б ЧЕТКА ГЛАВА ПОКРИТИЕ ДРЖИ ВАШАТА ЧЕТКА ГЛАВАТА САНИТАРЕН И ПРАШИНА СЛОБОДЕН да Не најдете пра

Тен, самоadherent завои направени од еластична ткаенина материјал за дише заштита.Обезбедува поддршка на о

【Да се изгради на Вашиот "НЕ" Зона】 Ако вашиот непослушен бебиња се подготвени да се предизвик вашите к

Highspeed челик алатки се добри за повеќето општа намена апликации, нуди комбинација на цврстина и жилавост

Уникатен articulating ТВ ѕид со заклучување механизам со кој безбедно се држи вашиот ТВ во место.Идеален за RV

Meshed преден панел за зголемена доза на амбиентниот кул воздух.Поддржува матични плочи за мали профил гра

Направени на чипотпорни бели порцелански (35% Коска порцелан во прав).Капацитет : 7 ОЗ , 200ml.Сончогледот во

НАПРАВЕНИ ЗА АКТИВНИ КУЧИЊА 100% мазна & трајни полиестер, овие јаки се изградени за удобност и акција.Одл

✔ ПРЕМИУМ ТКАЕНИНИ Новина Место дете готвач шапка престилка постави направени од дише премиум полиест

СитеВоЕдно Xbox Една S Интеркулер, Контролер Станица за Полнење и USB ХАБ Проширување.Три Двојна Брзина Кул

Дизајниран во соработка со Bungie за употреба во Судбината на универзумот.Хибрид палецот површината дизај

Со голем капацитет мачка отпадоци кутија изгледа како вистински глина тенџере.Растенија и делови се вг

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Ја СПРЕЧУВА ЅИД MARKS & ШТИТИ од врата на ВРАТА, Ова сатен никел пролет вратата стоп со гума браник ќе го зад

Please wait...