0
clear
  • Sunless Тен Лосион - мала до Средна тонови | Затворен Само - Tanner | Тело Тен Лосион | Sun - Бакна Сјај| Bronzer Лосион За Сите Типови на Кожа |Само Nutritive | 8 Мл
  • -20%
  • -20%
Sunless Тен Лосион - мала до Средна тонови | Затворен Само - Tanner | Тело Тен Лосион | Sun - Бакна Сјај| Bronzer Лосион За Сите Типови на Кожа |Само Nutritive | 8 Мл

Sunless Тен Лосион - мала до Средна тонови | Затворен Само - Tanner | Тело Тен Лосион | Sun - Бакна Сјај| Bronzer

DEN 767.76

Достапност
Достапно за нарачка

БЕСПРЕКОРНА ПРИРОДНА ЗАВРШНИЦА : Велат здраво убаво сонце-бакна на кожата.Трансформира бледо и светла кожа на тропско сјај.Прекрасен сјај без било ленти.Не е премногу темна, не премногу светлина - само вистинскиот тон и боја.Направени токму тука, во САД со состојки од целиот свет дека нема други sunless tanner има.НЕГУВАЊЕ ЛОСИОН : Авокадо и Кокосово Масло, длабоко продира кожата да хидрат.Пореч Семе на Нафта се користи како лесни кожата крем за да хидрат и омекне кожата.Овие состојки се обезбеди nutritive бенефиции за подобрување на изгледот и чувството на вашата кожа, додека добивање на бојата што сакате.ЛЕСЕН И БРЗ за АПЛИКАЦИЈА : Нема пренос или дамки.Нашите лесни и не мрсна формула апсорбира брзо во кожата.Гледајте како вашиот небесен сјај почнува да се развива во рамките на 12-24 часа.Брзо, длабока апсорпција, кој ја подобрува еластичноста.Се применуваат и да си Одат!Без плакнење исклучување е потребно.Се облече веднаш.Без суровост и сите природни, најдобар дури и за чувствителна кожа.БЕСКРАЈНИ КОМПЛИМЕНТИ : Добијат бројни комплименти на вашиот сонцето блескав тен, дури и во зима!Да се добие малку вкус на сонце било каде и било сезона.Остави другите да се зачуди како што сјај дури и во овие ладни зимски денови.Продолжи да се користи се додека не се постигне саканиот ниво на тен, тогаш колку што е потребно да се одржи.СЛУШНЕТЕ НАШИТЕ КЛИЕНТИ ЗАПАЛЕНО : "јас canÕt кажам доволно!!!!Купив две различни производи.Само Nutritive освои рацете надолу!!!IÕve купи 4 шишиња и само почеток на мојата 4 шише.Тоа дава една убава бронзен тен кој трае 4-5 дена.Јас го даде еден допир на ден 3 ако сакам подолго тен.Само мелез го и додадете!!!ГО САКАМ ОВОЈ ПРОИЗВОД!!!!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ти ги летниот тен случува сите во текот на годината со L'Oreal Париз Возвишени Бронза СамоТен Bronzer.Возвишен

????ЉУБОВТА ВАШЕТО СОНЦЕ БАКНА СЈАЈ : Нашата неверојатна само tanner, ќе ви обезбеди со луксузен златно бронз

Најбезбедно Начин да Се Неверојатни Боја : Нашата растителна основа, природни и органски само tanner, ви да

Природна зголемување на Градите крем со VOLUFILINE, клинички докажано за да се стимулира развојот на масни т

Напредни 3во1 технологија за sunkissed сјај за само 1 час.Не само тен мирис, со нашето расположениезголемувањ

СЕ ПРЖЕН БОЛЕСТ ) ти си очигледно супер опседнат тен addict со огромен тен проблем, и ние не сме тука за да им

Рака мие или машина за миење вашиот тен мит по секоја употреба, висат суво за следната употреба.Двостран

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ Исполнет со Argan Масло и Масло од Кокос ова е најдобар само tanner на пазарот.Ви обезбедува

Мека, сомотмазна, еластична & здрав, ова само тен мит апликатори собата е мора да има за беспрекорна само

СЈАЈ ВО движење : се Применува во утро – над, под или наместо на шминка.Светлинататежина на лицето spritz ќе

ЛЕСНА АПЛИКАЦИЈА БЕЗ БИЛО ТРАНСФЕР.Нашиот Сончев Мед само тен има тропска манго и guava мирис кој ви дава ч

Ултралесни sunless тен gelee се однесува лесно и суши брзо за редеабесплатно, природен изглед тен.Формулиран

ПРИРОДЕН ИЗГЛЕД на ТЕН : Салон за Квалитет Sunless Тен во Шише.Бронзирање На Спреј.Природен Изглед На Тен.Ин

Please wait...