0
clear
  • VersaCheck DeskJet 4155 MX MICR Сите-во-Едно Проверете Печатач и VersaCheck Злато Проверете Печатење Софтвер Пакет,Бела
  • -20%
  • -20%
VersaCheck DeskJet 4155 MX MICR Сите-во-Едно Проверете Печатач и VersaCheck Злато Проверете Печатење Софтвер Пакет,Бела

VersaCheck DeskJet 4155 MX MICR Сите-во-Едно Проверете Печатач и VersaCheck Злато Проверете Печатење Софтвер Пакет,Бела

DEN 6675.12

Достапност
Достапно за нарачка

Сите-во-едно систем : печатење, копирање, скенирање.Versaink магнетни црно мастило (MICR) за банката во согласност проверете печатење.Вградениот безжичен - да ги печатите од вашиот мрежа, таблети и паметни телефони.Вклучува Go Test Скенер - Скенирање и да се идентификувате вашиот проверки!.Versa Check Злато софтвер & провери хартија вклучени..се што е потребно за да ги испечатите вашите сопствени проверки!.Подесување бара безжична интернет конекција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Овој печатач е дизајниран за употреба со Epson касети само, не трети лица касети или мастило.Касети опишан

Smart Веб технологија на Печатење обезбедува употребливи вебстраници без cutoff рабови.Се смета за принтер,

После 6 месеци, со месечна претплата важи освен ако не е откажана, а вие ќе заштедите и до 50% на мастило.НА

Производителот : HewlettPackard.Пластични Ламинатни.Максималната Резолуција на Печатење : 2400 x 1200 dpi...

Печати Брзина : До 25 дик / страница на А1 / D, 82 А1 / D отпечатоци на час.HP Design Jet Мастило Касети : HP 728 130ml Цијан (F

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Печати Резолуција (До) : 2400 x1200dpi (Max).Број на Млазници : Вкупно : 15,360 MBK : 5,120 nozzles C, M, Y, Б.Тоа е 40 повеќе постери

Print / Скенирање / Копија со HP Реалниот Живот Технологии.Скенирање со 1200 x x x x x 2400 dpi Оптичка Резолуција и 48bi

Без разлика дали сте печатење на етикети, билети или ознаки, на ТМC3500 е дизајниран за да им помогне на ваш

11 n безжична мрежа и Ethernet компатибилност понуда најбрз брзина и најдолгата низа и им даде на корисниците

Цел да се вклопи во вашиот буџет, на лесензакористење HP Deskjet 3000 Печатач испорачува висок квалитет на црн

【Брзината на печатење】Црна : 10.0 ISO ппм Боја : 4.5 ISO ppm, Автоматско 2двострано Печатење 【Хартија Послужавн

Please wait...