0
clear
  • Првиот степен на пренос 1/50 Скала Diecast Колекционерски Komatsu HD605-8 Депонија Камион (50-3387)
  • -20%
  • -20%
Првиот степен на пренос 1/50 Скала Diecast Колекционерски Komatsu HD605-8 Депонија Камион (50-3387)

Првиот степен на пренос 1/50 Скала Diecast Колекционерски Komatsu HD605-8 Депонија Камион (50-3387)

DEN 887.76

Достапност
Достапно за нарачка

Diecast метална конструкција.Карактеристики детални оператор контрола на центар, нервира депонија тело кои можат да бидат заклучени за прикажување во до позиција, poseable предните тркала, diecast оградата и скалите, комплет на клин блокови.Мерките 8"L x 3.5"W x 3.75"Х Не се играчка.Се препорачува за возраст од 14 и над.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Полнење за 2 часа може да се користи околу 25+ минути, што обезбедува повеќе забава перформанси.Не стоп за

Ние ќе се обезбеди попродажбата на услугата се додека не се задоволни.Тоа е добра декомпресија играчка

Направи модел на автомобил според обликот на оригиналниот автомобил, со врвен изработка и богати детал

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со задоволително реше

Автентично лиценцирани.Умрефрлија тело и гуми.Детални внатрешни работи.Отворање на хаубата, вратите и

Материјал : Алуминиум, пластика.Висок симулација изградба модел, изграден од метал и квалитетна ABS пласт

Материјали :автомобилот е направен од цинк легура, пластични делови и гуми, што е повеќе отпорни да се и

ДИНО РАНЧОТ се Приклучат на ЗАБАВА Jon, Min, и Мигел и нивните дино најдобри пријатели, со Дино Ранчот возил

ГОЛЕМАТАТО ИЗГРАДБА ИГРАЧКА СЕТ ВКЛУЧУВА сè што вашето дете треба да се создаде совршена градилиштето,

Скала модел, оригинални и да скала за возрасни колектори.Ова не е играчка.Mini Kits се оригинални Herpa модели

Бренд нови кутија.Метални огради.Артикулирани hitch.Вистински гуми.Детални внатрешни работи, надворешнит

Висококвалитетни материјали:автомобилот е направен од цинк легура, пластични делови и гуми, што е пове

Бренд нови кутија.Вистински гуми.Виткање предните седишта.Има steerable тркала.Детални подвозјето.Официјал

Повеќето иновативни моделирање компанија во индустријата.Ние инженер и производство на различни колек

Автентично лиценциран производ директно од Марвел.На неправилната работа на оваа 1 : 24 скала 2017 Ford GT е ин

Преносливи со подароци.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот 12" предни и задни ТОЧКА

Please wait...