0
clear
  • Afantti Амбуланта Корегирање Апликатори Кристал Ги Поставува Стандардите Hot Fix Апликатори Wand Tool Bedazzler Kit (Виолетова)
  • -20%
  • -20%
Afantti Амбуланта Корегирање Апликатори Кристал Ги Поставува Стандардите Hot Fix Апликатори Wand Tool Bedazzler Kit (Виолетова)

Afantti Амбуланта Корегирање Апликатори Кристал Ги Поставува Стандардите Hot Fix Апликатори Wand Tool Bedazzler

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

►Топло-fix апликатори стапче со ON/OFF прекинувач, екстра-долго 4.6 ft електрични кабелот.Лесно да се применуваат rhinestones да памук, тексас, итн. 7 Топло-fix Совети : 1 x 2mm совет, 1 x 3мм совет, 1 x 4mm совет, 1 x 5mm совет, 1 x 7mm совет, 1 x 9mm рамен совет, 1 x топло место совет. ►1 кутија на амбуланта корегирање Rhinestones : Кристал Бело / Црна / Црвена / Жолта / Зелена / Блу / Портокал / Розова / Виолетова / Бела AB, 10 различни бои, 3мм, apporx. 2400pcs. ►2 Кристал Моливи & 1 скапоцен камен Пинцети : Совршен за подигање и ставање rhinestones, studs и други мали sequins за создавање сложени детали. ►1 Чистење со Четка : По примена на rhinestones, совети ќе биде леплива со лепак.Четка ќе биде голема помош за чистење на лепак исклучите совети.Само четка совети како четкање на забите,совети ќе биде чиста и сјајна повторно !. ►Вклучува 1 Hot Fix Апликатори стапче, 7 Топло-fix Совети, 2400 компјутери амбуланта корегирање Rhinestones, 2 кристал моливи, 1 скапоцен камен Пинцети, 1 Чистење со Четка, 1 Поддршка Стојат, 1 торбичката.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Овој мат има мека и удобна текстура, која може да ги заштити вашите нозе и спречување на повреди.Таписер

✔ ПРЕМИУМ ТКАЕНИНИ Новина Место дете готвач шапка престилка постави направени од дише премиум полиест

НАПРАВЕНИ ЗА АКТИВНИ КУЧИЊА 100% мазна & трајни полиестер, овие јаки се изградени за удобност и акција.Одл

Прилагодливи 3 глави широк осветлување област, со 3 прилагодливи глави, нашиот сончев отворено светла мо

【Пакетот Вклучува】1 x птица јадење јадење чаши со дрво платформа(7.8" x 6.2"), 1 x нерѓосувачки челик птица хр

Големина 65cm * 43cm / 25.6*16.9 инчен, 2 парчиња.Тоа е доволно голем да ги покрие грб на предните седишта многу до

Meshed преден панел за зголемена доза на амбиентниот кул воздух.Поддржува матични плочи за мали профил гра

можете да ги покрие голем простор во вашата градина.Направени со пластични шила дека нема да му наштети

Тен, самоadherent завои направени од еластична ткаенина материјал за дише заштита.Обезбедува поддршка на о

Тоа ќе го направи вашиот контролер работат нормално повторно.Професионалната инсталација е препорачли

Големи Димензии Не се лизга Mesk ОрганизаторТоа доаѓа со 4 силиконски влошки на дното да седат мирно во ва

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

МНОГУ СЛОТОВИ : Постојат 3 слотови на мостра, и на три места се поврзани едни со други.ЛЕСНО ДА се ИЗВАДИ :

ЦЕЛОСНА ДВИЖЕЊЕ ТВ МОНТАЖА : Можете да навалите на ТВ +5° / 15°, ниво±3°, завртување за 180° со овој ѕид за да с

СЕТ ВКЛУЧУВА : 6парче Стек Ножеви, Материјал : не ' Рѓосувачки Челик + Маслиново Дрво.КАРАКТЕРИСТИКИ : Оста

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

Овие p Hбалансирана, брише не содржат алкохол и да се обезбеди извонредна нега на кожата.Ве молиме не фле

2 Sonicare Diamond Clean Батерија Четка за заби (1 Розова Четка Рачка До 3 Недели на животниот Век на Батеријата.Пред

УНИВЕРЗАЛНА ТВ КОМПАТИБИЛНОСТ : одговара на повеќето 13" 15" 17" 19" 20" 22" 23" 24" 26" LED Телевизори Рамни Панел Екра

Чикаго Прибор за јадење Основите 4Парче Стек Нож Сет вклучува четири висок квалитет на стек ножеви испо

【Совршена Алатка Кутија за Секое Место】 Оваа алатка кутија може да се монтира на hitch багажник, карго ре

Ова е винил материјал decal за Полно Тело, PS5 Стандард Диск САМО Верзија.НЕ ЗА PS5 Дигитално Издание.Висок кв

Сите наши објекти што доаѓаат со целосна година на гаранција.Професионално Направен : XRDS RF е професиона

Лесен за Употреба Дете Пријателски и Безбедно Печење Групи : Уживајте во вистински печење алатки во гол

ОРАЛНА Б ЧЕТКА ГЛАВА ПОКРИТИЕ ДРЖИ ВАШАТА ЧЕТКА ГЛАВАТА САНИТАРЕН И ПРАШИНА СЛОБОДЕН да Не најдете пра

Дизајниран во соработка со Bungie за употреба во Судбината на универзумот.Хибрид палецот површината дизај

Please wait...