0
clear
  • ИМ СЛУЖИ НА ТЕЧНИ ПАСТЕЛНИ МАСТИЛО HIGHLIGHTER, 4 ПАРЧИЊА МИЛЕНИЧЕ ТОРБИЧКА (ПАСТЕЛ, ЖОЛТА, ПАСТЕЛ, ЗЕЛЕНА, ПАСТЕЛ, РОЗОВА, ПАСТЕЛ, ВИОЛЕТОВА)
  • -20%
  • -20%
ИМ СЛУЖИ НА ТЕЧНИ ПАСТЕЛНИ МАСТИЛО HIGHLIGHTER, 4 ПАРЧИЊА МИЛЕНИЧЕ ТОРБИЧКА (ПАСТЕЛ, ЖОЛТА, ПАСТЕЛ, ЗЕЛЕНА, ПАСТЕЛ, РОЗОВА, ПАСТЕЛ, ВИОЛЕТОВА)

ИМ СЛУЖИ НА ТЕЧНИ ПАСТЕЛНИ МАСТИЛО HIGHLIGHTER, 4 ПАРЧИЊА МИЛЕНИЧЕ ТОРБИЧКА (ПАСТЕЛ, ЖОЛТА, ПАСТЕЛ, ЗЕЛЕНА, ПАСТЕЛ,

DEN 241.44

Достапност
Достапно за нарачка

Производителот гаранција може да не се применува.ПОДОЛГ ЖИВОТ : Нашата слободна мастило систем значи дека ние може да се пополни нашите пенкала до гребенот со светли шарени мастило, што значи нашата пенкала трае подолго.ПРЕЦИЗНОСТ СОВЕТ : им Служи на Стационарни течни highlighters имаат длето совет, па може да се создаде широк или фини линии (1-5.5 мм).ФАКС И БЕЗБЕДНО КОПИРАЊЕ : квалитетот на нашите Мастило значи дека тоа е дупка со отпорни и ќе се покаже јасно кога испратен преку факс машина или се потребни за да бидат копирани или скенирани.ИНДИКАТОР за НИВОТО на : Изглед на страната на пен да се најде јасно област со индикатор за нивото на andndash; така може да се задржи на врвот на вашиот стационарни резерви.СОВРШЕН ЗА на УЧИЛИШТЕ : Идеален за употреба во училиште, универзитет, факултет, канцеларија или трговија andndash; совршен подарок за вашиот син или ќерка, момчиња, девојки, мажите и жените.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Направени со неутрален p H восок база.Разноврсна пастел, можат да се применат на било која површина.Може

УМЕТНИЦИ' СЛИКАРСТВО ПАСТЕЛИ – Патентирана формула на професионални уметници "квалитетот мека пастелн

Џек Richeson ракавалани мека пастели понуда луксузни текстура.Неверојатно богати бои.Стап големина 1 3 / 8 До

Ненадмината сјај чистота и интензитет.Направени се од најдобар квалитет фино земјата чисти пигменти в

Екстра дебели восокслободен пастелни води на 4.3 мм дијаметар.Високо пигментирани & Ненадмината степен н

Одлична бришејќи карактеристики 48 пастел, боички.Производот е лесен за употреба.Фабер CastellКреативно Ст

????Кратка должина, добро за деликатна изразување ????Рафинирани и мека висок квалитет на пигмент, добар ко

Сигурен lightfastness.Чистотата на бојата.Неверојатна water solubility.Голем една половина инч од страна на две инчен

Направени се од најдобар квалитет, ситно земјата чиста пигменти.Богата боја е темелно да се помеша и еди

Пан пастелни бои се вистински уметници квалитет пастели уникатно спакувани во тавата формат.Развиен, т

На работ на пастел, масло може да се користи за да го претстави линии.Можете да ги користите вашите прсти

Ненадмината сјај чистота и интензитет.Направени се од најдобар квалитет фино земјата чисти пигменти в

Одлична боја и бојаразвој на пастелни и сите техники на пастелни се применливи – Меша, Градација, Суво м

УМЕТНИЦИ' СЛИКАРСТВО ПАСТЕЛИ – Професионални уметници "квалитетот мека пастелни бои во уникатен пан фо

Please wait...