0
clear
  • 1 Компјутер Воки Токи Батерија Долга Низа со слушалки и микрофон, UHF Рачни Transceiver wolkitolkie Радио со Li-ion Батерија и Полнач Единствен 2 Пат на Радио,1 Пакет
  • -20%
  • -20%
1 Компјутер Воки Токи Батерија Долга Низа со слушалки и микрофон, UHF Рачни Transceiver wolkitolkie Радио со Li-ion Батерија и Полнач Единствен 2 Пат на Радио,1 Пакет

1 Компјутер Воки Токи Батерија Долга Низа со слушалки и микрофон, UHF Рачни Transceiver wolkitolkie Радио со Li-ion

DEN 516.00

Достапност
Достапно за нарачка

** Забелешка : Оваа цена само за една единица(1pc), ако треба еден пар, ве молиме да се купи 2. **Ултра-тенок дизајн, таа има прекрасен изглед,воки токи со слушалки и микрофон, лесен за употреба. ** Широка примена опсег, лесно да се носат, може да се користи во активности на отворено, ресторан и хотелски менаџмент, итн. **Батерија, опремен со литиум батерија и полнење конекција,Во отворите на отворено, Својот сигнал покриеност е поширок, и се уште има силна продорен моќ во градот. **Додека воки-токи се наместена на истиот канал, тие можат да зборуваат едни со други.Не постои ограничување на бројот на воки-токи поврзани.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Израмнување на врвот на сад обезбедува точно измерени примероци.Направени од ФДУ и ЕУ во согласност мат

Вистински Готвење за Деца : Радосна Готвач производи од Mind Ware се вистински готвење групи за деца дека об

Ја СПРЕЧУВА ЅИД MARKS & ШТИТИ од врата на ВРАТА, Ова сатен никел пролет вратата стоп со гума браник ќе го зад

можете да ги покрие голем простор во вашата градина.Направени со пластични шила дека нема да му наштети

ОРАЛНА Б ЧЕТКА ГЛАВА ПОКРИТИЕ ДРЖИ ВАШАТА ЧЕТКА ГЛАВАТА САНИТАРЕН И ПРАШИНА СЛОБОДЕН да Не најдете пра

Овој мат има мека и удобна текстура, која може да ги заштити вашите нозе и спречување на повреди.Таписер

БЕЗБЕДНОСТА на ПРВО место Изработени од нетоксични природно дрво, безбеден за вашите прекрасна папагал

Meshed преден панел за зголемена доза на амбиентниот кул воздух.Поддржува матични плочи за мали профил гра

Webril nonwoven материјал е уникатен, висок квалитет на ткаенина.Нашите ексклузивни felting процес произведува 100%

НАПРАВЕНИ ЗА АКТИВНИ КУЧИЊА 100% мазна & трајни полиестер, овие јаки се изградени за удобност и акција.Одл

Тен, самоadherent завои направени од еластична ткаенина материјал за дише заштита.Обезбедува поддршка на о

Материјал : Мрежа; Дијаметар : Прибл 8cm / 3.14 cm.Неradiative, трајни и лесно да се вклопи.Висока осветленост и сил

Лесен за Употреба Дете Пријателски и Безбедно Печење Групи : Уживајте во вистински печење алатки во гол

ПАКЕТ СОДРЖИНА Црна комбинацијаформи метални декорации и 1 Компјутер помине пинцети за асистент.МИКС Ф

Направени на чипотпорни бели порцелански (35% Коска порцелан во прав).Капацитет : 7 ОЗ , 200ml.Сончогледот во

►Топлоfix апликатори стапче со ON / OFF прекинувач, екстрадолго 4.6 ft електрични кабелот.Лесно да се применув

Материјал : ABS.Голема големина 300x113mm, тежина 136g.Мала големина 215x113mm, тежина 94g.Нема потреба да се удар на ду

Амбуланта корегирање апликатори розова пенкало (со on / off прекинувач), 6 кутии поголем rhinestones и 2 кутија по

Аудио / Видео Кабел; RG6 U Тип Коаксијален Кабел За Поврзување на ТВ / ВИДЕО И ДВД Да Антена Или Кабловска Т

Please wait...