0
clear
  • Verdental Нерѓосувачки Челик Dredge Сол / Шеќер / Зачин / Бибер Shaker Леќата Конзерви со Ротирачки Покритие - 4 ПАРЧИЊА
  • -20%
  • -20%
Verdental Нерѓосувачки Челик Dredge Сол / Шеќер / Зачин / Бибер Shaker Леќата Конзерви со Ротирачки Покритие - 4 ПАРЧИЊА

Verdental Нерѓосувачки Челик Dredge Сол / Шеќер / Зачин / Бибер Shaker Леќата Конзерви со Ротирачки Покритие -

DEN 468.00

Достапност
Достапно за нарачка

100% сосема нов и висок квалитет,донесе удобноста на вашиот живот.Материјал : Нови 201 од не ' Рѓосувачки Челик;Пакет Вклучуваат : 4 парче.Дијаметар : 5cm(1.97 во),Висина : 7cm(2.76 во),Индивидуална Тежина : 40g(1.41 мл);Дупка со дијаметар : мала дупка 2mm,средни дупка 4mm,голема дупка 6mm.Со ротирачки маска,капакот ротира затворени,тесни и сигурен печат.Отстранлив капак : лесен за чистење и машина за миење садови безбедно, здравје и безбедност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Материјал : направен од висок квалитет на храна одделение 304 од не 'рѓосувачки челик, трајни,' рѓа доказ и

Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објекто

МЕРКИ И СТРУКТУРА Ова shaker мерки околу 31 / 2 инчи висок со 21 / 8 инчи во дијаметар.Постои заврткана врвот, И

Тоа се направени од храна одделение акрилик материјал.Тоа е издржлив, носатотпорни, и може да се користи

Лесно да се со вода и секогаш чувајте светло како нови.Густа прави дупка во прав за да биде попрскана едн

[Трајни] од Нерѓосувачки челик материјал се со парична казна мрежа вметнете се шири содржината лесно и

СПАСИ ТОНИ НА ПРОСТОРОТ НА КОНТРА компактен и пренослив дизајн на нашите билки и зачини рек седи на шан

Тоа е вашиот најдобар избор за да го направите DIY кафе и бели печива и да се направи вашиот живот смешно и

Тоа можат да го издржат микробранови печки, dishwashers и замрзнувачи.Тоа е одлична замена за стакло фрлаат к

Материјал : направен од висок квалитет на храна одделение 304 од не 'рѓосувачки челик, трајни,' рѓа доказ и

Лесно да се мијат : На рачно изработени брашно сито може да се мијат во вода, лесен и брз.Подобрување на р

Тенки и фини мрежа, прав рамномерно, на dredgers може да го подобри вкусот на вашето кафе, сладолед или торта.

Шеќер сад со капак мерки 4.1 инчен висока (со капак) x 4.5 инчен дијаметар и има 10.6 унци.Висок отпуштен керам

Соодветна големина : големината на шеќер shaker е погоден за повеќето брашно, со шеќер во прав сад е лесно д

Шеќер shaker со дозирање капак е идеален за домаќинство и за секојдневна употреба.Направени од високо квал

Брод Тежина : 24 кг.База Материјал : Стакло.Капа Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Капацитет : 12 мл.Поклопец

Густа прави дупка во прав за да биде попрскана еднакво на кафе или торта.Лесно да се чисти со вода и секо

Мултифункција,голема малку sifter за чоколадо / цимет sprinkler на врвот на топло чоколадо, cappuccinos, десерти.Тенк

Please wait...