0
clear
  • Yinpecly 316 од не ' Рѓосувачки Челик M4 x 0.7 мм Најлон Вметнете Хексадецимален Заклучување Ореви за Машини изградба на бродови Нема Површински Третман Сребрен Тон 20Pcs
  • -20%
  • -20%
Yinpecly 316 од не ' Рѓосувачки Челик M4 x 0.7 мм Најлон Вметнете Хексадецимален Заклучување Ореви за Машини изградба на бродови Нема Површински Третман Сребрен Тон 20Pcs

Yinpecly 316 од не ' Рѓосувачки Челик M4 x 0.7 мм Најлон Вметнете Хексадецимален Заклучување Ореви за Машини изградба

DEN 167.28

Достапност
Достапно за нарачка

【ГОЛЕМИНА】- Тема големина : M4; Теренот : 0.7 мм/ 0.03"; Ширината се мери од стан до стан 7mm / 0.28"; Орев дебелина : 5mm / 0.20". 【МАТЕРИЈАЛ】- Направени од 316 од не ' рѓосувачки челик, која е висока цврстина, обезбедува одлична рѓа отпор и трајни производи за употреба. 【ПРЕДНОСТ】- Овие плодови се одлично да се има околу за употреба во дрво и влажни средини, тие се силни, отпорни на корозија и ќе ги поддржува сите на вашите проекти; Тоа е нут со најлон јака вметнете што е отпорен на вртење. 【АПЛИКАЦИЈА】, Може да се широко се користат во градежната машинерија, изградба на бродови и сл. 【ПАКЕТ СОДРЖИНА】- 20pcs x Хексадецимален Заклучување Орев.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик ; Тежина : 100g; Навој дијаметар : 8mm / 0.31"; Презентација : 1.25 mm / 0.05";...

За користење на надворешно навој item дека мерките 5 / 8 инчи и има 11 конци по инч.Пакетот содржи 10 парчиња.В

Заклучување Орев Само.Се продава во секоја од нив.Лесно во и надвор одговара.Costex Трактор Делови CTP е свет

Дијаметар : 3 / 8".Дебелина : 15 / 32 инчи.Материјал : Челик.Крај : Жолта Цинк.Возачот Тип : 9 / 16" Клуч.Големина : 3 /

Имајќи Заклучување Орев Само.Се продава во секоја од нив.Лесно во и надвор одговара.Costex Трактор Делови CT

Флексибилна Употреба : се Овозможува широка примена во различни области, вклучувајќи одржување, возило,

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : За заклучување ореви се направени од врвот на 304 нерѓосувачки челик, која

【ГОЛЕМИНА】 Тема големина : М16.; Теренот : 2mm / 0.08"; Ширината се мери од стан до стан 24mm / 0.94"; Орев дебелина

Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Широко се користи во machinary,ви помогне да спречите олабавување.Вним

Големина : 1 / 4" 20 Доаѓа со подлошки и завртки.Лесен за употреба.Еластичен најлон вметнување на модулот е

Тип : Најлон Заклучување Ореви.Тип : заклучување орев.DIY Материјали : Металугрија.Материјал : Јаглероден

Сите автозаклучување ореви не се лесно да се изгуби, и не е лесно да се претвори во dead lock.Направен од висо

Пакет : 35pcs x М5 Само Непобитниот Ореви; Боја : Сребро; Се користи за : совпаѓање на завртки...

Име На Производ : Најлон Заклучување Орев.Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик;Главна Боја : Сребро Тон;

Лесен за Инсталација : Мали димензии, мала тежина со парична казна и длабоко тема додадете повеќе погодн

☛ ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за Во овој комплет, ќе добиете 190 Pcs 5 Популарни Големини на 304 Нерѓосувачки Челик SAE

Please wait...